• ۱۳۹۸ سه شنبه ۲۶ شهريور
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 4198 -
  • ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۱ مهر

وزير نيرو:

شركت آريا ترانسفو راهگشاي صنعت برق كشور است

وزير نيرو در جمع صنعتگران شركت آريا ترانسفو گفت: در برنامه‌هاي توسعه‌محور وزارت نيرو، دانش بومي آريا ترانسفو راهگشاي صنعت برق كشور خواهد بود.

رضا اردكانيان افزود: اين شركت با توجه به استفاده از پيشرفته‌ترين ماشين‌آلات و تجهيزات روز دنيا و نيروي متخصص از ظرفيت‌هاي مطلوب توليد ترانسفورماتور‌هاي توزيع، فوق توزيع و قدرت در منطقه است كه علاوه بر بازار داخلي توانمندي مناسبي براي حضور در بازار بين‌المللي را نيز دارد.

ايشان پس از بازديد از طراحي ترانسفورماتور‌هاي جديد شركت آريا ترانسفو بيان داشت: با وجود طراحي‌هاي بهينه و جديد اين شركت، نياز كشور به ترانسفورماتورهاي با راندمان و كيفيت بالا مرتفع شده است. وي در پايان خاطرنشان كرد: شركت آريا ترانسفو براي اولين بار در صنعت برق كشور در رديف ولتاژ 230 كيلوولت، موفق به دريافت گواهينامه تست‌هاي تايپ و روتين از موسسه بين‌المللي Kema هلند براي ترانسفورماتور‌هاي انتقال شده است.

ارسال دیدگاه شما

ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.