• ۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۸ شهريور
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 4198 -
  • ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۱ مهر

افت ارز ادامه دارد

همزمان با شكل‌گيري روند افت در بازارهاي ارز و سكه، جلسه مقدماتي ستاد اطلاع‌رساني و تبليغات اقتصادي كشور به منظور تبيين و ايجاد هماهنگي براي برگزاري اولين جلسه ستاد با حضور تمامي اعضا برگزار شد. رييس اين ستاد با تاكيد بر تبيين و تشريح وظيفه اين ستاد بر هم‌افزايي اطلاع‌رساني به مردم و اقناع افكار عمومي از طريق انتقال دقيق، صحيح و سريع اخبار و اطلاعات تاكيد كرد و از تمامي رسانه‌ها و صاحبان تريبون خواست در انتشار مطالب و بيان مواضع اقتصادي منافع ملي و حقوق مردم را به‌طور جدي رعايت كنند.

رحماني‌فضلي در اين جلسه با اشاره به تلاطم غيرواقعي بازار ارز و سكه گفت: با تصميمات مناسبي كه در جلسه شوراي عالي هماهنگي اقتصادي سران قوا گرفته شد، شاهد سامان‌يابي وضعيت بازار و سير نزولي قيمت ارز و سكه خواهيم بود و لازم است تمامي رسانه‌ها و صاحبان تريبون مصالح عمومي را در نظر داشته باشند و همسو با سياست‌هاي شوراي عالي هماهنگي اقتصادي سران قوا اقدام كنند. مقرر شد، اولين جلسه ستاد به زودي با حضور تمام نمايندگان دستگاه‌هاي عضو برگزار شود.

ارسال دیدگاه شما

ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.