• ۱۳۹۸ شنبه ۳۰ شهريور
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 4198 -
  • ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۱ مهر

اسامي ۵ دانشگاه و مركز آموزش عالي غيرمجاز اعلام شد

وزارت علوم، تحقيقات و فناوري، اسامي پنج دانشگاه، مركز و پرديسي كه فعاليت غير مجاز در حوزه آموزش عالي داشتند را اعلام كرد.

وزارت علوم به منظور اطلاع‌رساني و صيانت از حقوق شهروندي، فعاليت‌هاي غير مجاز در حوزه آموزش عالي را اطلاع‌رساني مي‌كند. براساس اين، فعاليت آموزشي «دانشگاه صنايع و معادن»، «پرديس بين المللي توسعه علوم و فنون فارابي» «پرديس بين الملل رهپويان علم و صنعت»، «مركز آموزش خانه صنعت و معدن خراسان رضوي» و «واحد و شعب موسوم به مركز آموزش مديريت جزيره كيش» غير مجاز است.

براساس اين گزارش، هرگونه فعاليتي تحت عنوان «دانشگاه صنايع و معادن» فاقد وجاهت قانوني است. دفتر گسترش آموزش عالي اعلام كرده است، تا كنون هيچ‌گونه مجوزي براي ايجاد شعبه تحت عنوان دانشگاه صنايع و معادن و يا نمايندگي اعطا نكرده است.

همچنين براساس بررسي‌هاي به‌عمل آمده، فعاليت واحد موسوم به «پرديس بين المللي توسعه علوم و فنون فارابي» در حوزه آموزش عالي فاقد مجوز‌هاي قانوني است. فعاليت واحد موسوم به «پرديس بين الملل رهپويان علم و صنعت» در حوزه آموزش عالي نيز فاقد مجوز‌هاي قانوني اعلام شده است.

همچنين فعاليت واحد موسوم به «مركز آموزش خانه صنعت و معدن خراسان رضوي» در حوزه آموزش عالي فاقد مجوزهاي قانوني است. براساس بررسي‌هاي به‌عمل آمده، فعاليت «واحد و شعب موسوم به مركز آموزش مديريت جزيره كيش» نيز در حوزه آموزش عالي فاقد مجوزهاي قانوني است. مهر

ارسال دیدگاه شما

ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.