• ۱۳۹۸ شنبه ۳۰ شهريور
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 4198 -
  • ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۱ مهر

الو... اعتماد

نمي‌دانم كارخانه‌ها توليدشان كم شده يا اينكه توانايي توليد بيشتر از اين را ندارند. اگر نمي‌توانند توليد را افزايش دهند، دست‌كم جلوي غارت مواد غذايي را بگيرند. از كشورهاي همسايه به خاطر بالا رفتن نرخ دلار دارند مي‌آيند رب، ماكاروني و روغن و ... را در حجم بسيار بالا مي‌خرند و مي‌برند بعد ما همين رب گوجه را كه تا سال پيش يك هزار و ۵۰۰ تومان مي‌خريديم بايد بسته به انصاف فروشنده بين 8 هزار و 500 تا 10 هزار تومان بخريم، اين‌طوري پيش برود به 20 هزار تومان هم مي‌رسد. خود صداوسيما نشان مي‌دهد كه خريد عراقي‌ها زياد شده، از تركيه و افغانستان هم همين‌طور دارند كالاها را عمده مي‌خرند، جلوي اين نوع فروش كالا را بگيريد و با كساني كه احتكار مي‌كنند هم قاطعانه برخورد كنيد. رضايي.

02133700064

 

گفته بودند از اول مهرماه بنزين سوپر در مراكز پمپ بنزين عرضه مي‌شود . ولي ما هر چه گشتيم چيزي نديديم ... اين را هم مي‌گذاريم به حساب ساير وعده‌هاي محقق نشده مسوولان!

۰۹۳۶۰۰۰۱۱۱۷

ارسال دیدگاه شما

ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.