• ۱۳۹۸ يکشنبه ۴ اسفند
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 4305 -
  • ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۴ بهمن

نوروزي نماينده شهرداران در شوراي مشترك دولت و بخش خصوصي

دكتر نوروزي شهردار اصفهان در يكصدمين نشست مجمع شهرداران كلانشهرهاي ايران كه در تهران برگزار شد، به عنوان نماينده شهرداران كلانشهرها در شوراي گفت‌وگوي دولت و بخش خصوصي انتخاب شد.

به گزارش اداره ارتباطات رسانه‌اي شهرداري اصفهان، اين جلسه پيش از ديدار شهرداران كلانشهرها با دكتر جهانگيري معاون اول رييس‌جمهور برگزار شد و تعيين وضعيت بدهي دولت به شهرداران و رسيدگي به معضلات استخدامي در شهرداري‌ها از جمله مهم‌ترين محورهاي مورد بحث در اين جلسه بود.

همچنين در اين جلسه دكتر نوروزي شهردار اصفهان به عنوان نماينده شهرداران كلانشهرها در شوراي گفت‌وگوي دولت و بخش خصوصي انتخاب شد. پيش از اين تقي‌زاده خامسي شهردار سابق مشهد مقدس، اين سمت را بر عهده داشت. همچنين در اين جلسه مقرر شد نشست بعدي شهرداران كلانشهرها ارديبهشت ماه 98، در شهر شيراز برگزار شود.

ارسال دیدگاه شما

ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.