• ۱۳۹۸ چهارشنبه ۷ اسفند
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 4305 -
  • ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۴ بهمن

ويژه

جابه‌جايي ۹۲۷ هزار و ۴۵۶ نفر با متروي تهران در يوم‌الله 22 بهمن

نايب رييس هيات مديره و مديرعامل شركت بهره‌برداري متروي تهران و حومه گفت: در چهلمين سالگرد شكوهمند پيروزي انقلاب اسلامي ايران و در راهپيمايي يوم‌الله ۲۲ بهمن، حدود ۹۲۷ هزار و ۴۵۶ نفر با متروي تهران جابه‌جا شدند. به گزارش مديريت ارتباطات و امور بين‌الملل شركت بهره‌برداري راه‌آهن شهري تهران و حومه، مهندس نوبخت با اشاره به حضور باشكوه مردم در راهپيمايي ۲۲ بهمن امسال گفت: متروي تهران از ابتداي صبح با آمادگي كامل و با تلاش همكارانم در بخش‌هاي مختلف شركت بهره‌برداري متروي تهران و حومه؛ تمام توان خود را براي ارايه خدمات مطلوب به شركت‌كنندگان در چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي به كار گرفته و بنا بر آمار به دست آمده از ابتداي سرويس‌دهي تا پايان مراسم، حدود ۹۲۷ هزار و ۴۵۶ نفر با متروي تهران به صورت رايگان جابه‌جا شدند.

 

3 پروژه در بخش آب در خميني‌شهر به بهره‌برداري رسيد

با حضور استاندار اصفهان و نماينده مردم در مجلس شوراي اسلامي 3 پروژه در بخش آب با اعتباري بالغ بر 2 ميليارد و 100 ميليون تومان در خميني‌شهر به بهره‌برداري رسيد.

مديرعامل شركت آب و فاضلاب استان اصفهان با اشاره به پروژه‌هايي كه در خميني‌شهر به بهره‌برداري رسيد، اعلام كرد: امروز مخزن 5هزار مترمكعبي و شيرخانه مدفون با هدف تامين آب ساكنان شمال خميني‌شهر و نيز يك حلقه چاه در محله دستگرد به منظور تامين آب در مواقع بحران به بهره‌برداري رسيد. مهندس هاشم اميني افزود: سيستم تله‌متري شبكه توزيع آب، مخازن و ايستگاه‌هاي پمپاژ با هدف مديريت فشار و اندازه‌گيري سطح آب مخازن نيز راه‌اندازي شد. وي با بيان اينكه در فصل تابستان با توجه به تراكم بيش از اندازه جمعيت در خميني‌شهر تامين آب شرب شهرك منظريه با مشكل مواجه بود، عنوان كرد: در فصل تابستان باتوجه به محدوديت منابع آبي برخي مناطق خميني‌شهر با مشكل تامين آب مواجه بودند كه انتظار مي‌رود با افتتاح مخزن 5 هزار مترمكعبي مشكل آب ساكنان شمال خميني‌شهر برطرف شود.

ارسال دیدگاه شما

ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.