• ۱۳۹۸ دوشنبه ۵ اسفند
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 4439 -
  • ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۳ مرداد

ديدارهاي ديپلماتيك شهردار اصفهان در كشور روسيه

قدرت‌الله نوروزي، شهردار اصفهان به همراه دو تن از اعضاي شوراي اسلامي شهر اصفهان و نمايندگاني از اتاق بازرگاني اصفهان براي حضور در بيستمين سالگرد خواهرخواندگي شهرهاي اصفهان و سن‌پترزبورگ، به كشور روسيه سفر كرد.

به گزارش اداره ارتباطات رسانه‌اي شهرداري اصفهان، دكتر نوروزي در اين سفر، ديدارهايي با مسوولان شهري و استاني سن‌پترزبورگ به منظور توسعه و گسترش همكاري‌ها خواهد داشت.

همچنين در رابطه با برگزاري «هفته فرهنگي اصفهان» و «سند گردشگري اصفهان 2020» هم گفت‌وگوهايي با مقامات اين شهر صورت خواهد گرفت. بازديد از يك بيمارستان تخصصي در حوزه چشم‌پزشكي كه داراي 10 شعبه فعال در كشور روسيه است، گفت‌وگو با مديران اين مركز و ايجاد ارتباط با مجموعه‌هاي مرتبط در اصفهان به منظور توسعه گردشگري سلامت از ديگر ملاقات‌هاي هيات مديريت شهري در اين سفر است.

ارسال دیدگاه شما

ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.