• ۱۳۹۸ چهارشنبه ۹ بهمن
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 4439 -
  • ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۳ مرداد

تيراندازي به يك محيط‌بان در خراسان‌جنوبي

مديركل حفاظت محيط زيست خراسان جنوبي از زخمي شدن يك محيط‌بان توسط شكارچي غيرمجاز در شهرستان قاين خبر داد.

به گزارش ايلنا، حسن اكبري گفت: عبدالله اسدي‌برون، يكي از محيط‌بانان شهرستان قاين در جريان گشت و كنترل و اجراي مقررات شكار و صيد در مناطق و زيستگاه‌هاي حيات وحش اين شهرستان متوجه حضور يك نفر شكارچي غيرمجاز شده كه هنگام رودررويي با او، متاسفانه شكارچي متخلف اقدام به تيراندازي با اسلحه ساچمه‌زني به سمت محيط‌بان كرده و پس از زخمي كردن وي از ناحيه سر، صورت و دست از منطقه متواري مي‌شود.

وي يادآور شد: با اطلاعات دريافتي از سوي همياران، ماموران نيروي انتظامي در تلاش براي دستگيري اين متخلف هستند كه به زودي شناسايي، دستگير و به دست قانون سپرده خواهد شد.

ارسال دیدگاه شما

ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.