• ۱۳۹۹ شنبه ۲۱ تير
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 4458 -
  • ۱۳۹۸ شنبه ۱۶ شهريور

ويژه

تعامل ستودني بانك رفاه با سازمان تأمين اجتماعي

علي‌اصغر بيات گفت: اين بانك در حد توان و امكانات خود با كانون عالي بازنشستگان و سازمان تأمين اجتماعي همكاري داشته است كه اين تلاش‌ها قابل تقدير و ستودني است و سرمايه اين بانك، بدون شك متعلق به كارگران و بازنشستگان است كه انتقال سهام آن نيز منتفي شده است. به گزارش روابط عمومي بانك رفاه كارگران، رييس كانون عالي بازنشستگان در مراسم پياده‌روي و جشن روز خانواده و تكريم بازنشستگان كه در محل بوستان ولايت تهران برگزار شد، همسان‌سازي حقوق بازنشستگان را از اساسي‌ترين خواسته‌هاي بازنشستگان برشمرد. علي‌اصغر بيات، حضور تعداد كثيري از بازنشستگان را در مراسم روز تكريم بازنشستگان در تهران و سراسر كشور حامل پيامي دانست و افزود: امروز پيام شما اين است كه نسبت به سرنوشت خود بي‌تفاوت نيستيد و از صدا و سيما، خبرگزاري‌ها و جرايد كشور خواستارم كه اخبار حوزه بازنشستگان را بيش از پيش مورد توجه قرار دهند.

 

تحويل تمام خودروهاي معوق سال ۹۷ تا پايان ماه آينده

قائم‌مقام مديرعامل گروه خودروسازي سايپا در امور فروش گفت: سايپا تمام خودروهاي معوق سال گذشته و تعهدات مرتبط با سال ۹۷ را تا پايان مهرماه به مشتريان تحويل خواهد داد. به گزارش سايپانيوز؛ مجيد باقري افزود: با توجه به تكميل و تجاري‌سازي تعداد زيادي از خودروهاي داراي كسري قطعات و همچنين اجراي موفقيت‌آميز طرح عبور مستقيم و توليد تمام محصولات سايپا به‌صورت كامل، تا پايان مهرماه همه تعهدات مربوط به سال ۹۷، تحويل داده خواهد شد. وي گفت: خودروهاي پرتيراژ قابل عرضه سايپا مشمول اين طرح خواهند بود و ثبت‌نام‌كنندگان محصولات خانواده رنو، برليانس و آريو كه به دليل بدعهدي و ترك ايران از سوي شركاي خارجي از خودروهاي غيرقابل توليد هستند در صورت مشاركت در طرح تبديل، خودروهاي تبديلي خود را تحويل مي‌گيرند . وي ادامه داد: سايپا به‌دليل جايگزيني هر يك از محصولات برند مشترك با دو يا سه محصول قابل عرضه خود، با افزايش تعهدات در خصوص تعداد خودروهاي تحويلي مواجه شد كه اين امر، زمينه طولاني شدن روند تحويل محصولات را ايجاد كرد. قائم‌مقام مديرعامل گروه خودروسازي سايپا در امور فروش گفت: در حال حاضر بطور همزمان، پاسخگويي به پيش‌فروش‌هاي مربوط به سال ۹۷، فروش‌فوري و فروش‌اعتباري سال ۹۸ و همچنين اجراي طرح‌هاي جايگزيني خودروهاي خارجي را در دستور كار داريم كه مشمول حجم زيادي از محصولات قابل عرضه در رده‌هاي مختلف است. باقري افزود: پس از پايان تحويل خودروهاي معوقه سال ۹۷، پاسخگويي به تمام تعهدات سال جاري را نيز به سرعت آغاز خواهيم كرد .

ارسال دیدگاه شما

ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.