• ۱۳۹۸ پنج شنبه ۳ بهمن
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 4484 -
  • ۱۳۹۸ چهارشنبه ۱۷ مهر

خبر

افزايش سقف برداشت از خودپردازها

بر اساس ضوابط تعيين شده در بانك مركزي براي ارايه خدمات بانكي به زائران اربعين در نيمه دوم مهرماه، سقف برداشت از دستگاه‌هاي خودپرداز بانكي به ۵۰۰هزار تومان افزايش يافته است. بانك مركزي به ‌منظور تامين ارز مورد نياز مسافران تا سقف ۱۰۰ يورو يا معادل آن به ساير ارزها از زائران اربعين خواسته با دردست داشتن گذرنامه و كارت ملي به صرافي‌هاي مجاز يا بانك‌هاي ملي، ملت، تجارت، سپه، صادرات و پارسيان مراجعه كنند.

 

در توليد برنج خودكفا هستيم

عبدالمهدي بخشنده، معاون برنامه‌ريزي و اقتصادي وزارت جهاد كشاورزي با اشاره به توليد ۲.۹ ميليون تن برنج طي سال جاري گفت: بر اساس آمار رسمي مركز آمار، سرانه مصرف هر نفر، ۳۵ كيلوگرم است و بر اساس نياز جمعيت ۸۳ ميليوني كشور، توليد دو ميليون و ۹۰۰ هزار تن برنج كافي است و نيازي به واردات برنج نخواهيم داشت. او افزود: وضع توليد برنج در سال زراعي جاري بسيار مناسب بوده كه حدود يك ميليارد دلار صرفه‌جويي ارزي از اين ميزان توليد به همراه داشته است.

ارسال دیدگاه شما

ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.