• ۱۳۹۸ پنج شنبه ۳ بهمن
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 4484 -
  • ۱۳۹۸ چهارشنبه ۱۷ مهر

آتش در شركت طيف سايپا مهار شد

آتش‌سوزي در شركت طيف سايپا بدون تلفات جاني و قبل از سرايت به بخش‌هاي ديگر مهار شد.

به گزارش سايپانيوز، مسعود عاشوري، رييس اداره اطفاي حريق سايپا با اعلام اين خبر گفت: ساعت 18 روز دوشنبه يك مورد حريق در انبار رزين شركت طيف سايپا از شركت‌هاي زيرمجموعه گروه سايپا گزارش شد كه تيم‌هاي آتش‌نشاني در كوتاه‌ترين زمان ممكن به محل اعزام شده و موفق به مهار آن شدند.

عاشوري با بيان اينكه خوشبختانه اين حادثه تلفات جاني نداشته، افزود: حريق در انبار رزين شركت طيف و به دليل نشت يك محلول شيميايي با عنوان حلال ويژه رخ داد كه باتوجه به ويژگي‌هاي حريق در انبار مواد شيميايي اقدامات لازم براي مهار و اطفاي آن انجام شد.

او ادامه داد: علاوه بر اكيپ‌هاي آتش‌نشاني شركت سايپا و شركت‌هاي زيرمجموعه، آتش‌نشانان پرتلاش دو مركز ۴۴ و ۴۵ آتش‌نشاني نيز در اطفاي اين حريق مشاركت داشتند كه لازم است از آنها صميمانه تشكر و قدرداني كنيم. رييس اداره اطفاي حريق سايپا گفت: با تلاش تيم واكنش سريع شركت سايپا از انتقال حريق به بخش‌هاي ديگر شركت و به‌ويژه شهرك مسكوني مجاور شركت طيف جلوگيري و مراحل اطفا و خنك‌سازي آتش در كمتر از دو ساعت به پايان رسيد.

عاشوري درخصوص خسارت مالي اين حريق نيز گفت: مساله حائز اهميت اطفاي حريق بدون تلفات جاني است، ضمن اينكه خسارت مالي زيادي نيز وارد نشده اما تعيين ميزان دقيق زيان مالي نياز به كارشناسي بيشتر دارد.

ارسال دیدگاه شما

ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.