• ۱۳۹۹ سه شنبه ۱۹ فروردين
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 4526 -
  • ۱۳۹۸ سه شنبه ۱۲ آذر

به بهانه درخشش كاوه رضايي در شارلروا

ماشين گلزني‌ گورخرهاي وحشي

يكي از ستاره‌هاي فوتبال ايران كه اين روزها حسابي غوغا به پا كرده، كاوه رضايي است. مهاجم سابق تيم‌هاي ذوب‌آهن و استقلال كه فوتبالش را در بلژيك با شارلروا آغاز و بعد از درخشش راهي بروژ شده بود، بعد از ناكامي در تيم جديد مدتي است به تيم سابق خود يعني شارلروا بازگشته و دوباره ماشين گلزني‌اش را به راه انداخته است. مهاجم خوش استايل و خوش تكنيك ايراني در پنج بازي اخير تيمش در ليگ بلژيك موفق شده است، هفت گل به ثمر برساند. درخشش كاوه باعث شده است تيمش كه شروع نه چندان خوبي در رقابت‌هاي امسال نداشته حالا به رده چهارم جدول برسد. البته در كنار كاوه رضايي نبايد از نقش تاثيرگذار علي قلي‌زاده نيز به راحتي عبور كرد. هافبك تكنيكي تيم ملي كه با بدشانسي جام جهاني 2018 را از دست داد و مدتي به خاطر مصدوميت از ميادين دور بود، بعد از اضافه شدن به تركيب تيمش خيلي زود به كيفيت سابق بازگشته و در كنار كاوه زوج ايراني جذاب فوتبال بلژيك را ساخته است.

كريم بلحسين سرمربي شارلروا كه به گورخرهاي وحشي بلژيك مشهورند بعد از درخشش كاوه در تركيب تيمش در مورد اين مهاجم گفت: «كاوه براي رسيدن به تركيب اصلي ۲ ماه زحمت كشيد تا توانست جايگاه ثابتي در تيم پيدا كند. او در بازي‌هاي گذشته گل‌هاي زياد و بسيار مهمي براي ما به ثمر رسانده تا توانايي‌هايش را بار ديگر نشان دهد. او الگوي تلاش بي‌وقفه و از خودگذشتگي است. هميشه به همراه تيم تلاش مي‌كند و هر چه مي‌داند به بازيكنان ياد مي‌دهد. واقعا باعث خوشحالي‌ام است كه چنين بازيكناني در تيم ما وجود دارند.»

البته جدا از بلحسين كه قطعا بايد از داشتن بازيكني همچون كاوه رضايي خوشحال باشد، ما نيز از روي فرم بودن كاوه رضايي بسيار خوشحاليم. مهاجمي كه اگر بتواند همين روند را ادامه دهد در ادامه راه تيم ملي و بازي‌هاي حساس پيش‌رو كمك زيادي به فوتبال كشورمان خواهد كرد. كاوه رضايي البته مدتي به دليل عدم درخشش در بروژ و مصدوميت از تركيب تيم ملي دور مانده بود اما حالا با توجه به اين وضعيت او قطعا مي‌تواند به داشتن جايگاهي ثابت در تيم ملي اميدوار باشد. البته وضعيت تيم ملي در حال حاضر اصلا مشخص نيست و سرمربي فعلا رسمي ايران يعني مارك ويلموتس احتمالا تنها آدم مربوط به فوتبال ايران است كه بازي‌هاي كاوه را دنبال نمي‌كند، اما بدون شك هر كس هدايت تيم ملي را در آينده به عهده بگيرد توجه ويژه‌اي به مهاجم گلزن ژوپيتر ليگ بلژيك خواهد داشت.

ارسال دیدگاه شما

ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.