• ۱۳۹۸ سه شنبه ۶ اسفند
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 4562 -
  • ۱۳۹۸ سه شنبه ۲۴ دي

تكذيب ليست انتخاباتي ائتلاف دست‌راستي‌ها

ائتلاف نيروهاي انقلاب فرآيند و سازوكاري را براي انتخاب ليست نهايي دنبال مي‌كند كه اين فرآيند هنوز به مراحل نهايي خود نرسيده، لذا شوراي ائتلاف هنوز هيچ ورودي به مصاديق نداشته است. به گزارش «فارس»، پيگيري‌ها از اين حكايت دارد كه قرار است ائتلاف نيروهاي انقلاب در آينده‌اي نزديك سازوكار خود را اعلام كند.

همچنين سيدمحمد حسيني، عضو شوراي مركزي نيروهاي انقلاب اسلامي در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، انتشار ليستي از ائتلاف نيروهاي انقلاب را تكذيب كرد و گفت: «هنوز شوراي ائتلاف ليستي را ارايه نكرده و اين ليست‌هايي كه منتشر مي‌شود، مطابق واقعيت نيست.» حسيني ادامه داد: «ما در شورا به هيچ جمع‌بندي نرسيديم و قرار است ۱۲۰ نفر انتخاب شوند و در مرحله دوم به ۶۰ نفر و در مرحله نهايي هم به ۳۰ نفر برسند، اما ما هنوز به ۳۰ نفر نرسيديم كه كسي بتواند چنين اطلاعيه‌هايي را منتشر كند.»

ليست اعلام شده منتسب به تشكيلات اصولگراي ائتلاف نيروهاي انقلاب با شعار معيشت و كارآمدي و به سرليستي محمدباقر قاليباف در فضاي مجازي منتشر شده ‌بود.

ارسال دیدگاه شما

ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.