• ۱۳۹۹ شنبه ۱۷ خرداد
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 4576 -
  • ۱۳۹۸ يکشنبه ۱۳ بهمن

كتاب مطهر

بنياد علمي و فرهنگي شهيد مطهري در راستاي ترويج انديشه‌هاي ناب اسلامي بر اساس آثار شهيد مطهري و مقارن با يكصدمين سالگرد ولادت آن استاد اقدام به برگزاري مسابقه ملي كتابخواني از ۵۷ صفحه منتخب كتاب گرانسنگ آينده انقلاب اسلامي ايران كرده است. اين مسابقه در بستر اپليكيشن استاد مطهري كه شامل همه آثار استاد است، برگزار مي‌شود. در اين اپليكيشن كليه آثار استاد به صورت تمام متن قرار دارد. دو بخش ديگر هم براي استفاده بهتر در اين اپليكيشن وجود دارد. در بخش اول امكان بارگيري كليه كتب صوتي استاد شامل آثار قلمي ايشان فراهم شده و در بخش دوم سخنراني‌هاي استاد در اختيار عموم قرار گرفته است.

اين مسابقه از اول بهمن ماه شروع شده و تا پايان بهمن ادامه دارد و جوايز ارزنده‌‌اي هم از جمله 41 جايزه 10 ميليون ريالي و 4 جايزه 50 ميليون ريالي به قيد قرعه به شركت‌كنندگان اهدا خواهد شد. علاقه‌مندان مي‌توانند جهت شركت در مسابقه و نصب رايگان اپليكيشن استاد مطهري به سايت بنياد شهيد مطهري به نشاني اينترنتي Motahari.ir مراجعه كرده يا اينكه عدد 1 را به شماره 1000404404 پيامك كنند تا نشاني نصب اپليكيشن براي‌شان ارسال شود.

ارسال دیدگاه شما

ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.