• ۱۳۹۸ شنبه ۳ اسفند
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 4585 -
  • ۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۴ بهمن

اقتصاد بين‌الملل

نگراني رياض از واكنش اوپك و متحدانش به «كرونا»

برخي منابع مطلع از سياستگذاري عربستان اعلام كردند كه اين كشور خواهان اين است كه توليدكنندگان جهاني نفت با كاهش سريع توليد موافقت كنند، زيرا ويروس كرونا به تقاضا آسيب زده است، عربستان باور دارد كه تاخير در واكنش در گذشته سبب افت شديد قيمت نفت شده است. عربستان در حال تلاش است اعضاي اوپك و متحدانش به رهبري روسيه را قانع كند توليد خود را زودتر كاهش دهند و آن را به تاخير نيندازند.

فروش تلفن هوشمند چين ۳۰ درصد افت خواهد كرد

شركت داده‌هاي بين‌الملل در بيانيه‌اي اعلام كرد: فروش تلفن هوشمند چين در ۳ ماهه منتهي به مارس به علت شيوع ويروس كرونا ۳۰ درصد نسبت به سال قبل سقوط خواهد داشت. در اين بيانيه آمده است: شيوع ويروس كرونا فصل خريد تعطيلات نوروزي چين در انتهاي ژانويه را مختل كرد و انتظار مي‌رود در ماه‌هاي آينده هم بر ميزان توليد و خريد چين تاثير بگذارد.

ارسال دیدگاه شما

ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.