• ۱۳۹۸ شنبه ۳ اسفند
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 4585 -
  • ۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۴ بهمن

بارش در كدام استان‌ها بيشتر بود؟

بررسي داده‌هاي ۴۰ ايستگاه هواشناسي كشور بارشي بيش از ۵ ميلي‌متر ثبت شده است و استان‌هاي اردبيل، گيلان، مازندران و شهرستان دماوند تهران بيشترين ميزان بارش را دريافت كرده‌اند.

به گزارش ايسنا، اين بررسي تا پايان بيست و دومين روز بهمن انجام شد و داده‌ها حكايت از آن دارد كه استان‌هاي اردبيل و گيلان بيشترين ميزان بارش را در كشور داشته‌اند، به‌طوري‌كه در ايستگاه هواشناسي سرعين اردبيل ۱۱.۴ ميلي‌متر بارش ثبت شده و پس از آن در ايستگاه هواشناسي جيرنده گيلان ۱۱.۳ ميلي‌متر بارش گزارش شده است.

براساس اطلاعات مركز ملي خشكسالي و مديريت بحران سازمان هواشناسي، مازندران و شهرستان دماوند تهران ۱۰.۸ ميلي‌متر بارش طي ۲۴ ساعت گذشته دريافت كرده‌اند.

استان‌هاي قزوين و همدان نيز در رتبه‌هاي بعدي بيشترين ميزان بارش در كشور طي ۲۴ ساعت گذشته هستند، به‌طوري‌كه در ايستگاه هواشناسي معلم كلايه قزوين ۹.۴ ميلي‌متر بارش ثبت شده است و در تويسركان همدان ۹.۳ ميلي‌متر بارش داشته‌ايم.

براساس اعلام سايت مركز ملي خشكسالي و مديريت بحران سازمان هواشناسي در ايستگاه هواشناسي نصرت‌آباد سيستان‌وبلوچستان نيز
۸.۶ ميلي‌متر بارش و در ايستگاه لواسان تهران نيز ۶.۸ ميلي‌متر بارش طي ۲۴ ساعت گذشته ثبت شده است.

ارسال دیدگاه شما

ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.