• ۱۳۹۸ سه شنبه ۱ بهمن
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 3696 -
  • ۱۳۹۵ يکشنبه ۲۸ آذر

روباه‌آزاري در پيرانشهر

اعتماد|  انتشار ويدیوي حيوان آزاري كه اين‌بار در پيرانشهر رخ داد، حاميان حقوق حيوانات و محيط زيست را وادار به واكنش كرد. ویدیويي كه در آن چند مرد پير و جوان با بريدن دم و گوش‌هاي روباهي، ‌تفريح مي‌كنند و قهقهه مي‌زنند. محيط‌بان احمد بحري، ‌با انتشار اين ویدیو در كانال تلگرامش، ‌نوشت: متاسفانه ویدیوي دلخراشي در فضاي مجازي در حال انتشار است كه در آن يك روباه بي‌نوا را درحالي كه طنابي دور گردنش بسته شده است زنده زنده گوش‌ها و ‌دمش را با چاقو مي‌بُرند. تاسف‌بار‌تر آنكه جمعيت حاضر از پير و جوان و كودك قهقهه مي‌زنند. گفته شده اين اتفاق در يكي از روستاهاي پيرانشهر افتاده است. گرچه زمان اين حادثه مشخص نيست اما موج ديگري از نگراني‌ها را در بين حاميان محيط زيست و حقوق حيوانات رقم زده است.
او با اشاره به مبلغين محيط زيستي نوشته است: جا دارد مبلغين محيط زيستي هم از اين پس كوله‌بار خود را براي سفرهاي اينچنيني ببندند.  به گفته رييس اداره محيط زيست پيرانشهر عاملين آزاد روباه شناسايي و تحت تعقيب قضايي قرار گرفتند.

ارسال دیدگاه شما

ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.