• ۱۳۹۹ شنبه ۲۱ تير
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 3701 -
  • ۱۳۹۵ شنبه ۴ دي

ويژه

انتصاب در بانك صادرات
مديرعامل بانك صادرات ايران يكي از نيروهاي كارآمد و مجرب در عرصه مديريتي كشور را به عنوان معاون برنامه‌ريزي و سرمايه‌هاي انساني اين بانك منصوب كرد. زراعتي طي حكمي در اول دي ماه، «دكتر مهرداد مظفري» را به عنوان يكي از كليدي‌ترين معاونت‌هاي اين بانك بزرگ منصوب كرد.


حضور شركت‌هاي بيمه خارجي، مهم‌ترين اثر برجام
مديرعامل شركت بيمه البرز يكي از مهم‌ترين مزاياي برجام را حضور موثر شركت‌هاي بيمه خارجي در كشور و انجام مذاكرات مفيد با بيمه مركزي و شركت‌هاي بيمه داخلي خواند.  سيدرسول تاجدار در گفت‌وگو با خبرنگار پايگاه خبري نقدينه، حضور شركت‌هاي بيمه خارجي را به نفع اقتصاد كلان كشور دانست و يادآور شد: در يك سال گذشته شركت‌هاي بزرگ خارجي با هدف ارزيابي عملكرد و شرايط شركت‌هاي بيمه داخلي جهت سرمايه‌گذاري در بازار ايران، فعاليت‌هاي خوبي را داشته‌اند.  وي با بيان اين نكته كه اين شركت‌ها با هدف خريد سهام شركت‌هاي بيمه ايراني از جمله بيمه البرز، مذاكرات متعددي داشته‌اند كه اين مذاكرات همچنان ادامه دارد ضمن اينكه شركت‌هاي خارجي به صورت همزمان در حال جمع‌آوري اطلاعات از شركت‌هاي داخلي و جمع‌بندي اين اطلاعات براي سرمايه‌گذاري در آنها هستند. 

ارسال دیدگاه شما

ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.