• ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۹ شهريور
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
www.icee-iran.ir سام سرویس online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 4065 -
  • ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۷ فروردين

عكس‌نوشت

روي يكي از كانكس‌ها نوشته شده: «زندگي جاري است» و روي كانكس ديگري مي‌خوانيم: «آرايشگاه پريسيما؛ مركز تخصصي گريم عروس و... ». كانكس‌هاي ديگر هم هركدام مخصوص يك شغل هستند؛ خياط، آشپز، نانوا و حتي مربي مهدكودك.

هركدام از اين آدم‌ها يك كانكس دارند و جايي براي انجام كارهاي روزانه. زندگي در سرپل‌ذهاب با اين كانكس‌ها تعريفي دوباره پيدا كرده. خانه‌ها خراب شده‌اند و ساختمان‌ها هم ويران. اما چهارماه بعد از زلزله، شهر دوباره به تكاپو درآمده و زندگي‌ها در كانكس ادامه دارد؛ آنقدر كه فلافل‌فروش قديمي هم دوباره مغازه‌اش را راه انداخته و «فلافل‌هاي زلزله» را به دست مردم مي‌دهد. عكس از خبرگزاري تسنيم است.

ارسال دیدگاه شما

samsung
اول راست
ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.