• ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۷ شهريور
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
www.icee-iran.ir سام سرویس online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 4066 -
  • ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۸ فروردين

جلسه شوراي صنفي نمايش در سال جديد تشكيل نشد

جلسه روز گذشته شوراي صنفي نمايش تشكيل نشد؛ اما اداره كل سينماي حرفه‌اي و سازمان سينمايي نظارت خود را در اين حوزه داشته است. شوراي صنفي نمايش از اواخر سال گذشته تاكنون جلسه‌اي برگزار نكرده و گويا هنوز اعضاي شوراي صنفي نمايش كامل نشده و احكام صادر نشده است. محمدرضا فرجي، مديركل سينماي حرفه‌اي در گفت‌وگو با ايسنا درباره علت تشكيل نشدن جلسه شوراي صنفي بيان كرد: « با توجه به آماده شدن نظامنامه اكران فيلم‌هاي سينمايي و ابلاغ آن به صنوف منتظر هستيم كه احكام اعضاي شوراي صنفي صادر شود و اولين جلسه اين شورا با هماهنگي خانه سينما برگزار شود. »

شوراي صنفي نمايش كه متشكل از نمايندگان صنوف كانون كارگردانان، كانون پخش‌كنندگان، شوراي عالي تهيه‌كنندگان و انجمن سينماداران است قرار بوده كه تا ۲۷ فروردين‌ماه اعضاي شوراي صنفي مشخص شوند اما به گفته فرجي تاكنون هنوز يكي، دو صنف اعضاي خود را اعلام نكرده است. فرجي همچنين افزود: «اميدواريم كه در همين هفته اسامي اعضا مشخص و احكام اعلام شوند و اگر شد در اولين فرصت جلسه برگزار شود. با اين حال با وجود تشكيل نشدن جلسه شوراي صنفي، اداره كل سينماي حرفه‌اي و سازمان سينمايي نظارت خود را در اين حوزه داشته است.»

او در پايان گفت: «به گروه‌هاي سينمايي گفته شده كه فيلم‌هاي سري دوم خود را اعلام كنند كه در اولين جلسه، همزمان فيلم‌هاي دوم اكران نوروزي، علاوه بر اعضاي شورا مشخص شوند.»

ارسال دیدگاه شما

samsung
اول راست
ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.