• ۱۳۹۷ شنبه ۳۱ شهريور
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
www.icee-iran.ir سام سرویس online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 4066 -
  • ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۸ فروردين

داورزني: بيشترين تعامل را با فدراسيون كشتي داريم

معاون وزير ورزش با تاكيد بر حمايت ۱۰۰ درصدي وزارت ورزش و جوانان از فدراسيون كشتي، خاطرنشان كرد: فدراسيون كشتي جزو فدراسيون‌هايي است كه به لحاظ حمايتي بيشترين اهميت را براي وزارت ورزش و جوانان دارد. به ويژه‌ اينكه در دو سال گذشته شخص وزير ورزش و جوانان تاكيد ويژه‌اي بر حمايت از كشتي داشته و از اين به بعد نيز اين حمايت‌ها انجام خواهد شد. موضوعاتي وجود دارد كه بحث اختلاف وزارت ورزش و جوانان و فدراسيون كشتي نيست و بايد در نهادهاي بالادستي مورد بررسي قرار گيرد. اتفاقاتي رخ داده كه در نهادهاي بالادستي در حال بررسي است و چندين جلسه نيز طي ماه‌هاي گذشته برگزار كرديم. به جرات مي‌گويم كه فدراسيون كشتي به غير از فوتبال كه جام جهاني را پيش رو دارد در بين ۵۰ فدراسيون ورزشي به لحاظ تامين منابع مالي دو برابر فدراسيون‌هاي ديگر همچون جانبازان و معلولان، تكواندو دريافت كرده، ضمن اينكه در استان‌ها نيز هيات‌هاي استاني كشتي از امكانات خوبي كه از سوي وزارت ورزش و جوانان و ادارات كل در اختيارشان قرار گرفته است استفاده مي‌كنند. همچنين وزارت ورزش و جوانان از ميزباني مسابقات كشتي حمايت‌هاي خوبي داشته تا به بهترين شكل انجام شود.

ما همواره از اعزام‌هاي كشتي، مسابقات، اردوها، ميزباني‌ها و... حمايت ۱۰۰ درصدي داشته‌ايم و همچنين از ظرفيت‌هاي استاني نيز براي كمك به كشتي حداكثر بهره را برده‌ايم و تلاش مي‌كنيم كه اين تعامل تقويت شود. اين نگراني‌هايي كه در جامعه وجود دارد و شايد برخي از دوستان احساس كنند كه شكافي ميان فدراسيون كشتي و وزارت ورزش و جوانان وجود دارد درست نيست و قاطعانه مي‌گويم فدراسيون كشتي بطور كامل مورد حمايت وزارت ورزش و جوانان است و ان‌شاء‌الله همان‌طور كه مردم انتظار دارند كشتي كمافي‌السابق در بازي‌هاي آسيايي جاكارتا و المپيك ۲۰۲۰ توكيو بهترين نتايج را كسب كند و مدال‌هاي خوش رنگي را براي ايران به دست بياورند.

ارسال دیدگاه شما

samsung
اول راست
ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.