• ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۷ شهريور
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
www.icee-iran.ir سام سرویس online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 4067 -
  • ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۹ فروردين

همراهي فوتبال و هنر

امسال براي نخستين‌بار سه شاعر گوناگون سه سرود متفاوت را براي تيم ملي فوتبال ايران در مسابقات جام جهاني سروده‌اند. ساعد باقري، عبدالجبار كاكايي و احسان افشاري سه شاعري هستند كه شعرهاي‌شان در اين سه سرود اجرا مي‌شود. باقري پيش‌تر سرود ملي ايران را گفته است و كاكايي نيز تجربه‌هاي گوناگوني در زمينه سرايش شعر براي تيم‌هاي ورزشي دارد. او پيش‌تر سرودي را براي تيم پرسپوليس سروده است. قرار است اين شعرها با صداي خوانندگاني همانند عليرضا قرباني و سالار عقيلي اجرا شوند و يك خواننده ديگر نيز به زودي براي اجراي شعر كاكايي معرفي مي‌شود.

امسال براي نخستين‌بار فدراسيون فوتبال راسا وارد كار نشده و براي آماده‌سازي اين قطعات با بنياد فرهنگي- هنري رودكي همكاري داشته است.

ارسال دیدگاه شما

samsung
اول راست
ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.