• ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۷ شهريور
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
www.icee-iran.ir سام سرویس online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 4067 -
  • ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۹ فروردين

اخبار بنگاه‌ها

حضور بانك ملت در نمايشگاه بين‌المللي بورس، بانك و بيمه

به گزارش روابط عمومي بانك ملت، غرفه اين بانك و شركت‌هاي گروه مالي ملت در سالن خليج فارس نمايشگاه بين‌المللي تهران، آماده استقبال از بازديدكنندگان است.

بر اساس اين گزارش، كارشناسان بانك ملت و شركت‌هاي زيرمجموعه، بااستقرار در محل غرفه، آماده پاسخگويي به سوالات بازديدكنندگان در زمينه امور بانكي و مالي هستند. اين گزارش حاكي است، يازدهمين نمايشگاه بورس، بانك و بيمه از روز ۲۷ فروردين ماه در محل دايمي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تهران شروع شده است و تا روز سي‌ام فروردين ۹۷ ادامه خواهد
داشت.

بانك‌ها، شركت‌هاي بيمه و شركت‌هاي بورسي، خدمات و محصولات خود را در اين نمايشگاه در معرض ديد بازديدكنندگان قرار داده‌اند و علاقه‌مندان مي‌توانند تا روز ۳۰ فرودين ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۸ از اين نمايشگاه بازديد كنند.

 

ممنوعيت خريد كالاي خارجي در پتروشيمي جم

مديرعامل پتروشيمي جم در بخشنامه‌اي ممنوعيت خريد كالاي خارجي و ضرورت حمايت از كالاي ايراني را براي اجرا ابلاغ كرد. به گزارش روابط عمومي پتروشيمي جم، در اين بخشنامه سيدحسين ميرافضلي خطاب به مديران اجرايي و ستادي شركت و مديران عامل شركت‌هاي زير مجموعه پتروشيمي جم با يادآوري تاكيدهاي مكرر رهبر معظم انقلاب و مقام عالي وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعي بر ضرورت جدي حمايت از توليدات ملي و مصرف محصولات داخلي و ممنوعيت مصرف توليدات غيرايراني تاكيد كرد.

در اين بخشنامه آمده است: كليه واحدهاي شركت و شركت‌هاي تابعه براي حمايت از كالاي داخلي و تبيين مولفه‌هاي تحقق اين راهبرد از جمله ضرورت حمايت همه‌جانبه از ارتقاي كيفي كالاهاي توليد داخل و قابل رقابت با كالاي مشابه خارجي، حمايت جدي از توليدات ملي و مصرف محصولات داخلي با تاكيد بر اجراي سياست‌هاي كلي اصلاح الگوي مصرف و ترويج مصرف كالاهاي داخلي همراه با برنامه‌ريزي، براي ارتقاي كيفيت و رقابت‌پذيري در توليد «خريد كالاهاي خارجي (اعم از كالاي ساخته شده، قطعات، ملزومات، تجهيزات و غيره تحت هر عنوان) مشابه داخلي كه از جهت كيفيت در شرايط يكسان باشند، ممنوع است.» لذا كليه اركان شركت و شركت‌هاي تابعه موظف هستند ضمن رعايت دقيق موارد فوق بر حسن اجراي اين بخشنامه نظارت كنند. براساس اين ابلاغ مديرعامل پتروشيمي جم مسووليت نظارت برحسن اجراي اين بخشنامه برعهده مديريت تامين كالا و تداركات شركت گذاشته شده است كه بايد ماهيانه گزارش عملكرد خود را ارايه كند.

ارسال دیدگاه شما

samsung
اول راست
ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.