• ۱۳۹۷ شنبه ۳۱ شهريور
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
www.icee-iran.ir سام سرویس online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 4067 -
  • ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۹ فروردين

دكه خبر

شهردار تهران ۲۳ ارديبهشت انتخاب مي‌شود

گروه اجتماعي| شهردار جديد تهران، 23 ارديبهشت انتخاب مي‌شود. اين را علي اعطا، سخنگوي شوراي شهر روز گذشته از بعد ازجلسه هم انديشي شوراي شهر خبر داده است. به گفته اعطا مقرر شد ملاك شوراي شهر براي انتخاب شهردار همان فرآيند و معيارهاي گذشته باشد و كليات آن تغييري نكند. وي با بيان اينكه هفت گزينه نهايي شهرداري تهران در تاريخ يكشنبه ۱۶ ارديبهشت به صحن علني شوراي شهر مي‌آيند و برنامه‌هاي خود را در حضور رسانه‌ها بيان مي‌كنند، گفت: از ميان اين هفت نفر، دو گزينه نهايي انتخاب مي‌شود و در نهايت مجددا اين دو گزينه به صحن مي‌آيند اما اين‌بار، براي اولين‌بار دو گزينه نهايي مي‌بايد تيم همكاران خود را تا حدودي معرفي كنند و نهايتا در تاريخ ۲۳ ارديبهشت ماه گزينه انتخابي شوراي شهر براي پست شهرداري تهران معرفي مي‌شود و پس از آن بايد فرآيند حقوقي آن طي شود. وي افزود: قرار نيست كه اعضاي شورا به تيم همكاران شهردار راي اعتماد بدهند و تنها نقطه‌نظرات و پيشنهادات خود را مطرح مي‌كنند تا بدانند معاونين شهردار در چه سطحي قرار دارند. اعطا در پاسخ به سوالي مبني بر اينكه آيا هاشمي جزو گزينه‌هاي شهرداري است يا نه، گفت: هنوز درباره گزينه‌هاي شهردار يا درباره خروج اعضا صحبت نشده است. وي همچنين اشاره‌اي هم به جدول زمانبندي فرآيند انتخاب شهردار تهران داشت و گفت: درتاريخ ۴ ارديبهشت ماه هفت گزينه معرفي مي‌شوند و به آنها فرصت دوهفته‌اي داده مي‌شود كه برنامه‌هاي خود را تهيه كنند، اين افراد به صحن علني مي‌آيند و نهايتا در جلسه سه‌شنبه ۱۸ ارديبهشت ماه دو نفر گزينه نهايي انتخاب شده و در يكشنبه ۲۳ ارديبهشت ماه شهردار انتخاب مي‌شود.

  

در اعتراض به نرخ طرح ترافيك رخ داد

تجمع جمعي از رانندگان آژانس دربرابر شوراي شهر

 جمعي از رانندگان آژانس و اعضاي اتحاديه آژانس‌داران امروز در اعتراض به قيمت طرح ترافيك جديد مقابل شوراي شهر تجمع كردند. يكي از رانندگان آژانس درباره مشكلات و علت تجمع گفت: در گذشته طرح ترافيك براي رانندگان آژانس 650 هزار تومان بود؛ اما حالا به يك باره به بيش از چهار ميليون تومان رسيده است، اين در حالي است كه تردد تاكسي‌هاي اينترنتي بازار آژانس‌ها را كساد كرده است و اصلا به صرفه نيست كه بتوان از اين طرح استفاده كنيم و حالا تكليف ما چه مي‌شود. وي اضافه كرد كه بر اساس مصوبه شوراي شهر قرار است كه تخفيف 50 درصدي براي رانندگان آژانس در نظر گرفته شود كه 4.5 ميليون تومان مي‌شود اما بازهم براي ما زياد است و ما خواهان تخفيف بيشتر هستيم. در ادامه اعتراض جلسه‌اي با رانندگان آژانس براي بيان مشكلات‌شان و پيگيري آن برگزار شد. ايسنا

ارسال دیدگاه شما

samsung
اول راست
ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.