• ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۷ شهريور
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
www.icee-iran.ir سام سرویس online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 4067 -
  • ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۹ فروردين

داستان جنجالي اولين گل تاريخ فوتبال كه بين دو نيمه به ثمر رسيد

دوشنبه‌شب بوندس‌ليگاي آلمان يكي از خاطره‌‌انگيزترين شب‌هاي تاريخش را تجربه كرد، شبي كه در آن براي اولين‌بار در تاريخ فوتبال بين دو نيمه يك مسابقه فوتبال گلي به ثمر رسيد!

ماجرا در بازي تيم‌هاي فوتبال ماينس رده شانزدهمي و رقيبش در پايين جدول فرايبورگ رده پانزدهمي بود كه براي فرار از منطقه سقوط با هم مي‌جنگيدند. بازي در نيمه اول بدون گل تمام شد كه داور در سوت خود دميد و بازيكنان و مربيان‌شان به رختكن‌ها رفتند اما هنوز خيلي از خروج آنها از زمين بازي نگذشته بود كه داور مسابقه گيدو وينكمان دوباره در سوت خود دميد و خيلي‌ها را متعجب كرد. سوت او نه براي اعلام آغاز نيمه دوم بلكه براي برگرداندن بازيكنان به زمين براي ادامه دادن به نيمه اول بازي بود. از قرار معلوم كمك داور ويدئويي تشخيص داده بود كه در وقت‌هاي تلف شده نيمه اول، در صحنه‌اي از بازي در محوطه 6 قدم تيم فرايبورگ، يكي از بازيكنان اين تيم به شيوه‌اي ماهرانه خطاي هند انجام داده كه از ديد داور پنهان مانده است و اين موضوع از طريق ارتباط بيسيم به او اطلاع داده شده بود. به اين ترتيب داور هم پس از آنكه صحنه را در كنار زمين بازبيني كرد، دستور داد بازيكنان به زمين برگردند تا پنالتي كه حق ماينس بود زده شود و اين آغاز داستان بود. تصميم وينكمان اعتراض بازيكنان تيم ميهمان را به همراه داشت. الكساندر شوولوف، دروازه‌بان فرايبورگ مي‌گويد: «خيلي عجيب و غريب بود». كريستين استريخ، سرمربي فرايبورگ تا آنجا ناراضي بود كه در ابتدا مانع بازگشت تيمش به ميدان شد. گفته مي‌شود كه او به بازيكنان سردرگم خود گفته «ما به زمين بازي برنمي‌گرديم» و آنها را به سمت رختكن هدايت كرده است. برخي از آنها هم تلويزيون‌ها را نگاه مي‌كردند تا بفهمند كه دقيقا چه اتفاقي افتاده بود.

يوخن ساير، مدير ورزشي باشگاه فرايبورگ نيز بين دو نيمه درباره اين ماجرا به شبكه يورواسپورت گفت: وقتي سوت زده شد فكر مي‌كرديم كه سوت پايان نيمه زده مي‌شود، يعني 45 دقيقه اول تمام شده است. اين‌بار اما اينگونه نبود و ما بايد اين اتفاق را برخلاف ميل‌مان بپذيريم. هرچه مي‌گذرد اوضاع دارد، عجيب‌تر مي‌شود.

ارسال دیدگاه شما

samsung
اول راست
ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.