• ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۷ شهريور
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
www.icee-iran.ir سام سرویس online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 4067 -
  • ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۹ فروردين

ماجراي احضار تاج

وحيد جعفري

ماجراي احضار مهدي تاج، رييس فدراسيون به دادگاه خبر داغي بود كه نه از طريق رسانه‌ها، بلكه توسط يكي از فعالان رسانه‌اي نزديك به تاج در صفحات مجازي منتشر شد تا اين شائبه و سوال مطرح شود كه چرا فردي چون تاج را به دادستاني احضار كرده‌اند؟! آن هم نه براي شائبه‌اي كه بابت تبليغات محيطي يا رسوايي پيراهن تيم ملي و... وجود دارد، بلكه براي توضيح درباره حضور مسعود شجاعي در تيم ملي! مسعود شجاعي به همراه احسان حاج‌صفي در تركيب آ. اك يونان به مصاف تيم اسراييلي رفته بود و بعد از آن از تيم ملي كنار گذاشته شد و اين در حالي بود كه حاج صفي به تيم ملي دعوت مي‌شد تا اينكه بالاخره كادر فني كاپيتان شجاعي را نيز به اردو دعوت كردند تا در جام جهاني روسيه در كنار تيم ملي باشد. البته كه خيلي زود اين خبر مهم تكذيب و گفته شد كه اصلا تاج احضار نشده است! در اين بين يكي از خبرنگاران كه موفق شده با رييس فدراسيون گفت‌وگو كند، مي‌گويد كه خود تاج احضارش را تاييد كرده؛ اما از او خواسته‌اند اين موضوع محرمانه مانده و رسانه‌اي نشود.

از طرفي ذهن‌هاي پيچيده نيز به اين مي‌انديشند كه شايد اين بازي را خود فدراسيون به راه انداخته باشد تا ذهن‌ها را از ماجراي پيراهن تيم ملي و ديگر حواشي فدراسيون فوتبال كه اين روزها تيتر يك اخبار است، دور كند و از مجموعه فدراسيون و تاج قهرمان بسازد!

در دايره خودي‌ها و ناخودي‌ها مهدي تاج از محدود نفراتي است كه نمي‌توان او را خودي ندانست، از همين رو بعيد به نظر مي‌رسد كه اصلا احضاري در كار بوده باشد و خبر جنجالي «احضار» را بايد سناريوي ساخته ذهن خلاقي دانست كه با انتشار اين خبر به دنبال گمراه كردن افكار عمومي است.

ارسال دیدگاه شما

samsung
اول راست
ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.