• ۱۳۹۷ شنبه ۲۸ مهر
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
سام سرویس online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 4090 -
  • ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۷ ارديبهشت

فضاي مجازي

از سياست به تلويزيون

«خبر درگذشت زنده‌ياد #قاسم_افشار گوينده دوست داشتني اخبار تلويزيون، تا سال ٨٨، غمي عميق بر دل‌هاي‌مان نشاند. او شريف و مردمي بود و به خود اجازه نداد گوينده اخباري باشد كه به آن باور نداشت. خداوند او را مشمول رحمت خاصه خويش قراردهد! فقدان او را به خانواده و دوستدارانش تسليت مي‌گويم.» علي شكوري‌راد، ‌دبيركل حزب اتحاد ملت ايران گرچه در توييتر خود اغلب به موضوعات سياسي و اجتماعي مي‌پردازد اما روز گذشته ترجيح داد در فضاي مجازي يادي از قاسم افشار، گوينده معروف خبر بكند كه روز چهارشنبه درگذشت. البته او تنها فعال سياسي نبود كه در توييتر خود به درگذشت قاسم افشار اشاره كرد. عبدالله رمضان‌زاده از جمله سياسيوني بود كه در توييتي كوتاه ياد و خاطره او را گرامي داشت. حتي در ميان پست‌ها و توييت‌هاي شوراي شهري‌ها هم يادي از قاسم افشار به چشم مي‌خورد و براي نمونه الهام فخاري از جمله كساني بود كه به موضوع درگذشت اين گوينده خبر اشاره كرد.

 

كساني را كه از فيلترشكن استفاده مي‌كنند، معرفي كنيد

«از هموطنان گرامي تقاضا داريم براي اعمال نظارت دقيق‌تر بر نحوه اجراي دستور قضايي صادر شده در خصوص مسدودسازي تلگرام و فيلترشكن‌ها، چنانچه گزارش موثقي از فعال بودن فيلترشكن‌ها دريافت كردند با ذكر پاسخ پرسش‌هاي ذيل فورا مراتب را به اين كانال اعلام فرمايند: 1- چه فيلترشكني كار مي‌كند؟ (ترجيحا با اعلام ورژن يا آي‌پي) 2- بر روي اينترنت كدام شركت مخابراتي فعال مي‌شود؟ (ايرانسل، آسياتك، همراه اول، ‌شاتل، رايتل يا...) 3- در چه شهري در دسترس است؟» روز گذشته كانال تلگرامي اصلاحات نيوز «اسكرين‌شات» از يك كانال در پيام‌رسان داخلي سروش را منتشر كرد كه از اعضاي خود خواسته گزارش كنند نزديكان و اطرافيان از چه فيلترشكن‌هايي براي ورود به تلگرام استفاده مي‌كنند. نام اين كانال آنچنان كه در تصوير مشخص است جبهه انقلاب اسلامي... است.

ارسال دیدگاه شما

samsung
اول راست
ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.