• ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۴ مهر
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
سام سرویس online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 4090 -
  • ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۷ ارديبهشت

اخبار بنگاه‌ها

روابط عمومي بانك توسعه تعاون لوح تقدير دريافت كرد

در همايش دومين رخداد ملي بررسي مسائل و چالش‌هاي روابط عمومي، روابط عمومي بانك توسعه تعاون برتر شد و لوح تقدير دريافت كرد.

در اين همايش كه با حضور اساتيد روابط عمومي و سازمان‌هاي مختلف ۲۵ ارديبهشت در هتل ارم برگزار شد از بين سازمان‌ها و نهادهاي دولتي و خصوصي، روابط‌عمومي بانك توسعه تعاون به عنوان روابط عمومي برتر انتخاب شد.

 

قرارداد ريلي بانك صنعت و معدن

قرارداد فاينانس 1 ميليارد و 200 ميليون يورويي براي تامين مالي پروژه برقي‌سازي خط‌آهن گرمسار- اينچه‌برون بين بانك صنعت و معدن و ونش اكونوم بانك روسيه امضا شد تا روند تامين مالي توسعه صنعت حمل و نقل ريلي كشور از سوي بانك صنعت و معدن شتاب بيشتري بگيرد.

به گزارش پايگاه اطلاع‌رساني بانك صنعت و معدن، اين قرارداد در تاريخ 26 ارديبهشت ماه با حضور نماينده بانك صنعت و معدن و مديران ارشد ونش اكونوم بانك در روسيه به امضا رسيد.

ارسال دیدگاه شما

samsung
اول راست
ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.