• ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۴ مهر
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
سام سرویس online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 4090 -
  • ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۷ ارديبهشت

الو... اعتماد

به كارگر ساختمان در حال ساخت مي‌گويم آقا اين آب كه شما گرفتي و داري باهاش همه‌جا را مي‌شويي، آب شرب است. آب هم نداريم. مي‌تواني به جاي اين كار جارو بزني يا به شكل ديگري نظافت كني. مي‌گويد آب چاه است و از لوله‌كشي نيست. كسي نيست به او حالي كند آب چاه و آب لوله‌كشي آخر آب است. آب شيرين كشور محدود است. چرا باور نمي‌كنند مردم اصفهان همين آب را هم به سختي دارند. يا مردم چابهار و اطراف آن با تانكر آب دريافت مي‌كنند. حتما بايد پليس آب راه‌اندازي شود؟

۰۲۱۲۲۲۳۰۰۰۴

من از اروميه تماس مي‌گيرم شغل من هم چوپاني است. برايم سوالي پيش آمده است كه چگونه عده‌اي به كسي كه مردم به او ۲۴ ميليون راي داده‌اند مي‌گويند بابت برجام از مردم عذرخواهي كن.

چرا آن موقع كه ما را در دنيا تروريست معرفي كردند و در سازمان ملل تحريم‌مان كردند نيامدند به رييس‌جمهور وقت بگويند از مردم عذرخواهي كن. آخر كسي نيست بگويد تحريم شدن عذرخواهي دارد يا برجام؟ ۰۹۱۷۰۰۰۰۸۹۳

گويا بايد مرتب به مردم خودمان يادآوري كنيم و از آنها بپرسيم يادتان هست در سال ۱۳۸۹ و ۱۳۹۰ چطور همه كشورهاي اروپايي و غربي دست به دست هم داده بودند يكصدا تحريم پشت تحريم عليه ايران امضا مي‌كردند. امروز چطور فراموش كرده‌ايد كه فقط امريكا، اسراييل و عربستان عليه ايران هستند و در سازمان ملل هم خبري از تحريم عليه ايران
نيست.

۰۹۱۲۰۰۰۳۲۶۵

مي‌خواستم از خانم سلحشوري، نماينده مردم تهران تشكر كنم كه در مجلس در دفاع از زحمتي كه دختران فوتساليست كشورمان كشيدند، صحبت كرد.

جالب است كه ما هيچ خبري تا زماني كه آنها به فينال رسيدند از نحوه بازي و توانمندي‌هاي آنها نداشتيم. صدا و سيما اين را موفقيت نمي‌داند؟ چگونه است كه موفقيت دختران ايراني براي دست‌اندر‌كاران صدا و سيما اهميت ندارد؟ همين موفقيت مي‌تواند بقيه را هم به ورزش تشويق كند و از گرفتار شدن در آسيب‌ها جلوگيري كند.

۰۹۳۷۰۰۰۸۷۴۳

ارسال دیدگاه شما

samsung
اول راست
ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.