• ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۴ مهر
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
سام سرویس online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 4090 -
  • ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۷ ارديبهشت

نوستالژي ماندگار

باران كوثري

قاسم افشار در كودكي با پايان برنامه كودك براي من روايت مي‌شد.

وقتي كه خوشي تمام بود و حالا مي‌آمد تا حرف‌هايي بزند و چيزهايي بگويد كه من سردرنمي‌آوردم و نمي‌دانستم كه تا چه اندازه مهم است.

بايد بزرگ‌تر مي‌شدم تا مي‌دانستم با آن قيافه خونسرد و آرام، خبرهاي مهم دفاع مقدس را مي‌خواند و از اتفاق‌هاي مهم اين سرزمين مي‌گويد.

اما قاسم افشار در بزرگسالي براي من معناي ديگري پيدا كرد. در برهه‌اي از زمان نشان داد كه مي‌شود همراه مردم ماند، حتي به قيمت از دست دادن شغل و عشق و علاقه حقيقي.

اين 9 سال بارها و بارها به قاسم افشار فكر كردم. به جاي خالي كه حضور پررنگي داشت و به نوستالژي ماندگاري كه حتي در غيبت هم فراموش نشد؛ برخلاف خيلي‌ها كه ماندند، ديده شدند و خبر خواندند.

ارسال دیدگاه شما

samsung
اول راست
ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.