• ۱۳۹۷ شنبه ۳۱ شهريور
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
www.icee-iran.ir سام سرویس online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 4110 -
  • ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۴ خرداد

الو... اعتماد

جاي گلايه دارد كه چرا هيچ‌يك از مسوولان اقتصادي درباره افزايش بي‌رويه قيمت خودرو به صورت تحليلي و دقيق با مردم حرف نمي‌زنند. شركت‌هاي خودروسازي آيا از قبل براي شرايط بحران پيش‌بيني‌هاي لازم را نداشتند؟ اگر اين‌طور است كه بايد براي آن همه دفتر و تشكيلات خودروسازها متاسف بود كه توان تحليل اتفاقات بازار را نداشته‌اند. (بازنشسته شهرداري تهران)

5342 ...0936

به عنوان يكي از بيماران تحليل نخاع عضلاني از آقاي افشاني شهردار محترم تهران و شوراي شهر تقاضا مي‌كنم كه براي تامين حقوق شهروندي معلولان طرح مشخصي تهيه و اجرا كنند و گزارش دستاوردهايش را هم به جامعه اعلام كنند. تا كي بايد شهروندان داراي آسيب‌هاي جسمي از حضور در اماكن عمومي محروم باشند؟ در تهران و كرج خيابان‌ها و ادارات طوري طراحي شده‌اند كه توان‌يابان از جامعه حذف مي‌شوند. (فعال حقوق بيماران sma)

ارسال دیدگاه شما

samsung
اول راست
ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.