• ۱۳۹۷ شنبه ۲۹ دي
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
سام سرویس online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 4132 -
  • ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۱ تير

پرسشي از مطبوعات

از طرح غدير فقط يك عكس در رسانه‌ها دست به دست شده است؛ همان كه روي يك لوله سفيد نوشته شده طرح آبرساني غدير. از لوله‌هايي كه همين عبارت روي آن نوشته نشده ولي عكس‌هاي بسياري دست به دست شد. اما هيچ كدام از عكس‌ها مشخص نبود لوله چه چيزي و در كجا هستند.

عكسي را با اين زيرنويس منتشر كردند كه آب را به كويت مي‌برد، بعد بريده‌اي از هفته‌نامه «برنامه» را منتشر كردند كه ببينيد ما گفته بوديم آب را به ديگران مي‌فروشند. شبكه‌هاي اجتماعي پر بود از چنين پست‌ها و نوشته‌هايي. فضاي شايعه داغ بود و اگر در نيمه تير كيفيت آب بهبود نمي‌يافت معلوم نبود اين شايعه‌ها كمر چه چيزي را خم مي‌كرد. در مقابل، از روزنامه‌ها و مطبوعات خوزستان چه در اهواز و چه در آبادان و خرمشهر اثري از نفوذ براي عقب راندن شايعه‌ها نبود. اما اندكي بعد رپرتاژ پشت رپرتاژ در صفحه‌ روزنامه‌هاي محلي و سراسري منتشر شد. مردم حق دارند وقت بروز مساله به اين شيوه انتشار محتوا در مطبوعات اعتماد نكنند. همين بهانه شد كه از دست‌اندركاران مطبوعات خوزستان بپرسيم چرا رسانه‌هاي رسمي به ويژه مطبوعات در ماجراي بحران آب در آبادان و خرمشهر نتوانستند شايعه‌ها را عقب‌بزنند و موضوع را مديريت كنند.

ارسال دیدگاه شما

samsung
اول راست
ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.