• ۱۳۹۷ جمعه ۲۸ دي
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
سام سرویس online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 4133 -
  • ۱۳۹۷ شنبه ۲۳ تير

برخي به دنبال بهره‌برداري تبليغاتي از ناراحتي‌هاي موجود هستند

محمدعلي ابطحي، فعال سياسي اصلاح‌طلب در گفت‌و گو با نامه‌نيوز توضيح داد: در شرايطي كه جامعه دچار بحران شده و مشكلات اجتماعي رخ نموده و مردم نيز به آسيب‌ها عكس‌العمل نشان مي‌دهند، برخي به دنبال بهره‌برداري تبليغاتي از دلخوري و ناراحتي‌هاي موجود هستند. در شرايطي كه مردم خرمشهر تشنه هستند، حضور كساني كه نه مديريت دارند و نه مسووليت و قدرت اجرايي؛ فقط يك رفتار پوپوليستي و تبليغاتي بي‌رحمانه نسبت به جامعه است.

ابطحي در مورد تحركات جريان‌هاي سياسي گفت: هر جريان سياسي حق فعاليت دارد و بر همين اساس بايد تحركات سياسي آنان مورد استقبال قرار بگيرد. فعاليت سياسي اما به معناي بهره‌برداري از مشكلات مردم نيست. اين كار به نفع‌شان نيست. اصلا يكي از دلايلي كه جناح محافظه‌كار نتوانسته اعتماد مردم را جلب كند همين نوع تحركات انتخاباتي غيرمقبول است كه در ذهن جامعه مثبت تلقي نمي‌شود. با اين رفتارها مي‌خواهند به نوعي به رخ مردم بكشند كه اگر به جاي دولت فعلي به ما راي داده بوديد، اين طور نمي‌شد.

ارسال دیدگاه شما

samsung
اول راست
ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.