• ۱۳۹۷ جمعه ۲۸ دي
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
سام سرویس online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 4133 -
  • ۱۳۹۷ شنبه ۲۳ تير

اتصال 543 روستاي فارس به اينترنت پرسرعت همراه اول

با حضور وزير ارتباطات آيين افتتاح فاز يك پوشش اينترنت پرسرعت روستايي همراه اول برگزار شد. با حضور وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات، مديرعامل شركت مخابرات ايران، استاندار و نمايندگان استان در مجلس شوراي اسلامي و مسوولان محلي استان فارس، آيين افتتاح فاز يك ايجاد پوشش شبكه 3G و 4G همراه اول در روستاها، با راه‌اندازي ۲۳۰ سايت در ۵۴۳ روستا با مبلغ سرمايه‌گذاري ۹۳ميليارد تومان برگزار شد. همچنين به دستور وزير ارتباطات، راه‌اندازي سايت‌هاي نسل سه و چهار همراه اول در اين استان در دو فاز ديگر ادامه پيدا خواهد كرد.

در اين مراسم محمد‌جواد آذري‌جهرمي، وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با بيان اينكه در سفر نوروزي به استان فارس مقرر شد اتصال ۵۰۰ روستا به اينترنت پرسرعت برقرار شود، گفت: امروز خوشحاليم كه اين وعده محقق شده است و تعداد ۵۶۹ روستا در دو ماهه اخير به شبكه 3G و 4G پيوستند. وزير ارتباطات تصريح كرد: ۵۷۶ روستا هم پيش‌تر از اين امكانات برخوردار شده بودند و يك هزار و ۱۹۵ روستا نيز در برنامه توسعه امسال وزارت ارتباطات قرار دارد. بر اساس اين گزارش با بررسي‌هاي ميداني و گزارش‌هاي مردمي، مشتركين در روستاها و جاده‌هايي كه شبكه نسل سه و چهار راه‌اندازي شده، از اينترنت پر‌سرعت همراه اول رضايت داشته‌اند.

ارسال دیدگاه شما

samsung
اول راست
ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.