• ۱۳۹۷ جمعه ۲۸ دي
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
سام سرویس online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 4133 -
  • ۱۳۹۷ شنبه ۲۳ تير

افتتاح فاز سه خط یک قطار شهري اصفهان با حضور معاون اول رییس جمهور

شتاب در اجراي خطوط دو و سه

فاز سه خط يك قطار شهري اصفهان با اعتباري بالغ بر ۸هزار ميليارد ريال شامل 5 كيلومتر مسير و 6 ايستگاه جديد با حضور دكتر جهانگيري معاون اول رييس جمهور، شهردار و استاندار اصفهان، رييس و اعضاي شوراي شهر، نمايندگان مردم اصفهان در مجلس شوراي اسلامي و ديگر مقامات افتتاح شد.

اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهور در اين مراسم گفت: امروز نیازمند خدمات بیشتری در زمینه حمل و نقل شهری هستیم چرا که در مقطعی از زمان بسیاری از کلانشهرهای کشور مانند اصفهان با مسائل شديد محیط زیستی مواجه شدند. به گزارش اداره ارتباطات رسانه‌اي شهرداري اصفهان، اسحاق جهانگیری با تاكيد بر اينكه برای رهایی از آلودگي هوا باید برای حمل و نقل شهری اقدامات جدی انجام داد، افزود: بارها برای حفظ سلامتی مردم تعطیلات پی در پی برای مدارس، ادارات و دانشگاه‌ها صورت گرفته که مسائل ديگري را در پي دارد. بنابراين در اين زمينه بايد گام‌هاي موثري برداشته شود.

ارسال دیدگاه شما

samsung
اول راست
ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.