• ۱۳۹۷ جمعه ۲۸ دي
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
سام سرویس online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 4133 -
  • ۱۳۹۷ شنبه ۲۳ تير

سينما‌ حقيقت

شانزدهمين شماره فصلنامه «سينماحقيقت» با تصوير و مروري بر آثار و زندگي يوناس مكاس، مستندساز و پدرخوانده سينماي آوانگارد امريكا منتشر شد. در بخش رويدادها و گزارش‌هاي اين شماره گزارشي از كارگاه «صدا و موسيقي در فيلم مستند» و مروري بر برگزاري جلسات نمايش و نقد مستندهاي كانون فيلم سينماحقيقت درج شده و پرونده ويژه آن نيز به «خودنگاري در سينماي مستند» اختصاص پيدا كرده است.

در بخش معرفي مستندهاي روز نيز يادداشت‌هايي را درباره مستندهاي «بزم رزم»، «درباره فروشنده»، «نسيان»، «پيرمرد و دريا»، «پناهگاه» و «ليلا» مي‌خوانيم. مديريت كسب و كار براي فيلمسازان و اينكه چطور مي‌توانند در جشنواره‌هاي بين‌المللي شركت كنند از سوژه‌هايي است كه در فصل «كارگاه» اين شماره به آن پرداخته شده است. شماره شانزدهم فصلنامه «سينماحقيقت» با قيمت ۱۵ هزار تومان روي كيوسك است.

ارسال دیدگاه شما

samsung
اول راست
ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.