• ۱۳۹۷ شنبه ۲۷ بهمن
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
سام سرویس online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 4156 -
  • ۱۳۹۷ پنج شنبه ۱۸ مرداد

الو... اعتماد

4ماه قبل مراحل ثبت‌نام فرزندم در سامانه تاك و نشا كه مربوط به وزارت امور خارجه و وزارت علوم هستند طي شد و مدارك دانشجويي او در آلمان ارايه شد تا بتوانيم در مهلت تعيين شده ارز دانشجويي بگيريم. قرار بود براي يك سال معادل 6 هزار دلار ارز با نرخ دولتي به فرزندم تعلق بگيرد. روز چهارشنبه كه همان تاريخ تعيين‌شده بود به بانك سامان مراجعه كرديم اما گفتند از همين امروز به ما اعلام شده ديگر چنين ارزي پرداخت نمي‌شود. به بانك مركزي رفتيم اما هيچ‌كس پاسخگو نبود، حتي نمي‌گويند كه بر اساس چه بخشنامه و قانوني ارز دانشجويي نمي‌دهند. بچه من قرار است هفته آينده به ايران بيايد و حتي پول بليت سفر را هم ندارد. ما بايد چه كنيم؟

سجاد اسماعيل‌زاده/ تماس با روزنامه

من هنوز درك نمي‌كنم كه چرا مجلس شوراي اسلامي در فاصله ۵ ماه بايد دو بار يك وزير را به مجلس فرا بخواند و استيضاح كند در حالي كه عمده‌ترين مسائل اقتصادي كشور متوجه وزراي ديگري است. مثلا هيچ‌كس با وزير صنعت، معدن و تجارت و نحوه تخصيص ارز۴هزار و ۲۰۰ توماني كه اين مدت فساد گسترده‌اي ايجاد كرده، نداشته است.

۰۹۹۰۰۰۰۳۹۸۱

در شبكه‌هاي اجتماعي خواندم كه محسن چاووشي آلبومي به نام ابراهيم دارد كه منتظر مجوز است و گويا هنوز مجوز صادر نشده و اين خواننده هم گفته بدون مجوز آن را منتشر مي‌كند. پرسشم اين است كه وقتي فردي مثل محسن چاووشي هست كه كارهاي او در كشور مجوز گرفته است چرا بايد صدور مجوز جديد برايش انجام نشود. در شرايطي كه الان من و شما هم مي‌توانيم موزيك بسازيم و به راحتي در اينترنت منتشر كنيم نبايد اجازه دهيم قانون دستخوش تعلل شود. بهتر است روند صدور مجوز را تسهيل كنيم. ۰۹۱۲۰۰۰۶۷۹۰

ارسال دیدگاه شما

samsung
اول راست
ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.