• ۱۳۹۷ شنبه ۲۷ بهمن
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
سام سرویس online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 4156 -
  • ۱۳۹۷ پنج شنبه ۱۸ مرداد

عكس‌نوشت

زنده‌رود اصفهان خشك شده است. اگر عكس‌هاي مردمان اين شهر را از زاينده‌رود ببينيد از خشكي اين رود هميشه جاري، حيرت‌زده مي‌شويد. تبعات اين خشكي هم براي مردم اصفهان كم نبوده؛ اهالي اين شهر بخشي از روحيه سرزنده خود را از اين رود مي‌گرفتند و علاوه بر گردوغبار و آسيب‌هاي محيط‌زيستي، خشكي زاينده‌رود مردم شهر را جدي‌تر و غمگين‌تر
كرده. اما در همين روزگار سخت كودكان اصفهاني فرصت‌‌ها را از دست نمي‌دهند و همچنان زندگي را زيبا مي‌ببينند. اين‌طور است كه عكاس‌ها فرصت پيدا مي‌كنند تا در ميدان نقش جهان عكس‌هاي زيبايي از آب‌تني بچه‌ها در حوض بزرگ اين ميدان بگيرند و مجموعه‌اي تهيه شود از سرزندگي و شادي كودكاني كه آينده از آن آنهاست. عكسي كه مي‌بينيد در خبرگزاري تسنيم منتشر شده است.

ارسال دیدگاه شما

samsung
اول راست
ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.