• ۱۳۹۷ جمعه ۳ اسفند
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
سام سرویس online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 4156 -
  • ۱۳۹۷ پنج شنبه ۱۸ مرداد

مسافرها...

سروش صحت

راننده نگاهي به مسافرهاي تاكسي‌اش كرد. مردي كه جلوي تاكسي نشسته بود، به بيرون خيره شده بود و عرق مي‌ريخت. زن كه عقب تاكسي نشسته بود هم بيرون را نگاه مي‌كرد و عرق مي‌ريخت. پسر جواني كه پهلوي زن نشسته بود، به صفحه موبايلش نگاه مي‌كرد و با يك نفر چت مي‌كرد. راننده گفت: «خيلي جالبه.»

مرد پرسيد: «چي؟» راننده گفت: «من تازگي‌ها به مسافرهام خيلي نگاه مي‌كنم، هيچكدوم‌شون بي‌خودي لبخند نمي‌زنند.» مرد گفت: «خب.» راننده گفت:‌ «ولي مسوولان خيلي‌هاشون هميشه دارند لبخند مي‌زنند.» مرد گفت: «راست مي‌گيد. واقعا چرا؟» راننده گفت:‌ «نمي‌دونم والا... ولي لبخند الكي اصلا دوست ندارم.» زني كه عقب تاكسي نشسته بود لبخند زد. پسر جوان همچنان پيغام مي‌داد...

ارسال دیدگاه شما

samsung
اول راست
ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.