• ۱۳۹۷ جمعه ۳ اسفند
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
سام سرویس online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 4157 -
  • ۱۳۹۷ شنبه ۲۰ مرداد

وحدت رمز موفقيت

روح‌الله بابايي صالح

سوال و استيضاح حق نماينده است اما در شرايط فعلي و با توجه به فرمايشات مقام معظم رهبري كه ما در كشور نياز به وحدت و انسجام داريم امضاي طرح سوال از رييس‌جمهور را به صلاح كشور نديدم. من معتقدم اگر همه مردم متحد در كنار هم باشند مي‌توانيم در مقابل سياست‌هاي ترامپ كه جنگ اقتصادي وسيعي را عليه ايران آغاز كرده ايستادگي و از اين مرحله عبور كنيم.

ما نمايندگاني كه سوال از رييس‌جمهور را امضا نكرديم هم نگران آينده كشور هستيم و به بحران‌هاي بازار ارز و سكه و گراني خودرو و ديگر كالاهاي اساسي واقف هستيم و انتظار داريم كه رييس‌جمهور و مجموعه ايشان هر چه سريع‌تر براي بهبود اوضاع راهكارهايي را ارايه دهند. از طرفي پاسخگويي دولت به مردم يك ضرورت است و اميدوارم اين تعامل هميشگي باشد.

نمايندگان در يك نوبت به‌طور اختصاصي با رهبري ديدار داشتند و در يك نوبت هم به همراه مسوولان نظام خدمت ايشان رسيدند. در اين دو جلسه مقام معظم رهبري بر وحدت هر چه بيشتر در جامعه و در بين مسوولان تاكيد ويژه داشتند. چقدر خوب است كه سران سه قوه، جلسات منظمي با يكديگر داشته باشند و تمام مسائل و مشكلات موجود در كشور را به بحث و گفت‌وگو بگذارند. من تعامل و گفت‌وگو را بهترين مسير براي حل مشكلات و سوءتفاهمات مي‌دانم. امروز مسوولان وظيفه سنگيني در قبال مردم به دوش دارند و بايد در همه امور خواست و مطالبه آنها را در نظر بگيرند.

نماينده بوئين‌زهرا و آوج در مجلس شوراي اسلامي

ارسال دیدگاه شما

samsung
اول راست
ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.