• ۱۳۹۷ جمعه ۳ اسفند
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
سام سرویس online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 4157 -
  • ۱۳۹۷ شنبه ۲۰ مرداد

بنگاه‌ها

تعليق گواهينامه خلبان هواپيماي فوق سبك

جابراظهري رييس گروه نظارت بر وسايل پرنده فوق سبك سازمان هواپيمايي كشوري گفت: گواهينامه خلبان هواپيماي فوق سبك كه در فضاي مجازي، بازيگر كليپ خلبان بيهوش شده است تا اطلاع ثانوي از اعتبار ساقط شد. تا تشكيل كميته تخلفات حرفه‌اي هوانوردي و بررسي چگونگي و علت عدم رعايت الزامات عملياتي حين پرواز و تصميم نهايي آن كميته، گواهينامه خلبان مذكور به حالت تعليق درآمد. وي افزود: رعايت اصول و مقررات براي كليه خلبانان هواپيماهاي فوق سبك نيز الزامي است و هواپيمايي كشوري با هرگونه اقدامي كه ايمني پرواز را تحت تاثير قرار دهد؛ برخورد خواهد كرد.

 

تهديد تحريم‌ها را فرصت مي‌كنيم

مديرعامل گروه خودروسازي سايپا با اشاره به توليد محصول جديد شركت سايپاديزل گفت: با اجراي روش‌هاي متنوع در زمينه مقابله با تحريم‌ها، تهديدهاي ناشي از آن را به فرصتي براي رشد و شكوفايي گروه سايپا تبديل خواهيم كرد. محسن جهرودي در جريان بازديد استاندار خراسان رضوي، جمعي از نمايندگان مجلس شوراي اسلامي و مديران صنعتي استان خراسان رضوي از غرفه گروه سايپا گفت: خودروي كشنده سنگين دانگ‌فنگ KX480 به عنوان يك محصول تجاري جهت ادامه اجراي طرح جايگزيني خودروهاي فرسوده تجاري مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

اين خودرو تمامي استانداردهاي بين‌المللي روز دنيا را پشت سر گذاشته و در حال حاضر با عمق داخلي‌سازي ۳۰ درصدي در ايران توليد مي‌شود كه باتوجه به برنامه‌هاي گروه سايپا، در آينده نزديك بيش از ۴۰ درصد از قطعات آن در داخل كشور توليد خواهد شد. تاكنون قرارداد توليد ۸ هزار دستگاه از اين محصول با طرف چيني منعقد شده كه بزودي توليد و در طرح جايگزيني، تحويل مشتريان خواهد شد.

مديرعامل گروه خودروسازي سايپا در ادامه به اعمال تحريم‌ها عليه صنعت خودرو اشاره كرد و گفت: بسياري از شركت‌هاي بين‌المللي در حال حاضر آماده همكاري با ايران هستند و با برنامه‌هاي مختلفي كه در دستور كار داريم، اين تحريم‌ها را به يك فرصت مناسب براي كشور تبديل خواهيم كرد. هر شركتي كه امروز به‌صورت جدي وارد همكاري بين‌المللي مشترك با سايپا شود، در آينده از جايگاه ويژه‌اي در صنعت خودروسازي ايران برخوردار خواهد بود.

ارسال دیدگاه شما

samsung
اول راست
ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.