• ۱۳۹۷ جمعه ۳ اسفند
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
سام سرویس online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 4157 -
  • ۱۳۹۷ شنبه ۲۰ مرداد

نبايد وقتي صحبت از فساد مي‌‌‌شود نام شهرداري تهران  شنيده شود

سيد محمدعلي افشاني در گردهمايي مديران شهرداري تهران ضمن برشمردن فرصت‌‌‌‌ها و چالش‌‌هاي شهر تهران بر تلاش براي به دست آوردن رضايت شهروندان پايتخت تاكيد كرد.

وي با بيان اينكه مردم منتظر پاسخ‌‌‌‌هاي مساعد از طرف مديريت شهري هستند، اظهار داشت: نبايد وقتي صحبت از فساد مي‌‌‌شود، نام شهرداري تهران شنيده شود.

شهردار تهران با تاكيد بر اينكه هر مديري بايد داراي تحليل سياسي باشد، اظهار داشت: داشتن تحليل دقيق از شرايط باعث مي‌‌‌‌شود تا بهتر و دقيق‌‌‌‌‌تر به اوضاع اطراف احاطه داشته و به ساماندهي امور بپردازيم.

افشاني ضمن تاكيد بر كاركردهاي اصلي شهرداري و مطالباتي كه شهروندان خواستار آن هستند، تصريح كرد: نبايد با رها كردن وظايف اصلي، كاركردهايي كه برعهده شهرداري نيستند را پذيرا باشيم.

وي با تاكيد بر اينكه تامين درآمد براي شهرداري بدون فروش شهر، يك ضرورت است، خاطرنشان كرد: بايد با خلق ايده‌ها به سمت فضاي بيشتر جهت بهتر اداره كردن شهر برويم.

شهردار تهران با عنوان اين مطلب كه روزانه از سوي شهروندان مورد قضاوت قرار مي‌‌‌‌گيريم، ابراز داشت: زماني مي‌‌‌‌توانيم پاسخگوي نيازهاي مردم باشيم كه در حوزه ماموريت اصلي خودمان حركت كنيم.

افشاني اين نكته را نيز مورد تاكيد قرار داد كه شهرداران مناطق ٢٢ گانه بايد با تعريف پروژه‌هاي كوچك در همه محلات شهر تهران موجبات رضايت خاطر و آرامش شهروندان را فراهم كنند. ايلنا

ارسال دیدگاه شما

samsung
اول راست
ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.