• ۱۳۹۷ شنبه ۲۷ بهمن
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
سام سرویس online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 4159 -
  • ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۲ مرداد

پناهي جايگزين عراقچي شد

عبدالناصر همتي رييس ‌كل بانك مركزي در حكمي غلامرضا پناهي را به سرپرستي معاونت ارزي بانك مركزي منصوب كرد. پناهي داراي كارشناسي ارشد مديريت امور بانكي است. رييس اداره كل خارجه، مدير امور بين‌ الملل، معاون مديرعامل بانك ملي در امور ارزي و بين ‌الملل، معاونت اداره امور شعب شرق تهران بانك‌ملي و سرپرست اداره امور شعب مناطق آزاد اين بانك از جمله سوابق كاري پناهي به شمار مي‌رود.

پيش از اين، احمدعراقچي از مردادماه پارسال مسووليت معاونت ارزي بانك مركزي را عهده‌دار بود.چهاردهم مردادماه امسال بود كه سخنگوي قوه قضاييه اعلام كرد: «معاون ارزي بانك مركزي كه ظاهرا بركنار نيز شده بود در راستاي مبارزه با مفاسد اقتصادي امروز بازداشت و به زندان منتقل شده است.» غلامحسين ‏محسني‌اژه‌اي در گفت‌وگويي تلويزيوني اعلام كرد: همچنين كارمند يكي از معاونت‌هاي رييس‌جمهوري به همراه چهار دلال و يك صراف غيرمجاز نيز احضار و پس از تحقيقات و تفهيم اتهام، با قرار بازداشت موقت، روانه زندان شدند. ايرنا

ارسال دیدگاه شما

samsung
اول راست
ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.