• ۱۳۹۷ شنبه ۲۷ بهمن
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
سام سرویس online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 4159 -
  • ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۲ مرداد

دعوت همگاني براي گفتن حقيقت

كمپيني راه افتاده به نام «فرزندت كجاست» و از مديران حاضر در توييتر اين سوال را مي‌پرسد. وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي، يكي از اولين مديراني بود كه به اين كمپين پيوست و جواب داد: «دو پسر و يك دختر دارم. پسر اول فوق‌ليسانس دانشگاه تهران است، در تهران زندگي مي‌كند و پروژه‌اي با برخي موسسات همكاري دارد. پسر دومم خرداد امسال كارشناسي‌اش را از صنعتي اصفهان گرفته و دخترم كلاس چهارم را گذرانده». اين كمپين تازه راه افتاده اما آنچه مي‌خوانيد مجموعه‌اي از توييت‌هايي است كه در هشتگ مربوط به اين كمپين تا اين لحظه منتشر شده است:

«قاضي‌زاده هاشمي: دو فرزند دارم. دخترم دبيرستاني است و پسرم دبستاني. هردو هم در خانه خودمان هستند، در تهران»، «اين پويش خيلي خوبيه براي اينكه بدونيم مسوولان چقدر فرق كردن. كاش همه بيان و بگن كه بچه‌هاشون الان كجان و چي‌كاره‌ان تو اين مملكت»، «ظريف: فرزندانم همه در تهرانند. پسرم استخدام هيچ‌جا نيست. دخترم طراح داخلي‌ است و بيشتر در خانه است. دامادم مدير يك شركت خصوصي است و عروسم دكتراي نانو‌تكنولوژي دارد و پاره‌وقت در دانشگاه درس مي‌دهد»، «مطالبه‌گري از مسوولان: فرزندت كجاست»، «اميدوارم جواب‌ها به رفت سركوچه نون بگيره، توي كوچه داره گل كوچيك بازي مي‌كنه، وردست استاد مكانيك مشغوله و... نرسه»، «چه كار خوبي، اميدوارم فقط در آخر به تهمت و دروغ منتهي نشه» و «دعوت همگاني براي گفتن حقيقت: فرزندت كجاست؟»

ارسال دیدگاه شما

samsung
اول راست
ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.