• ۱۳۹۹ يکشنبه ۱۸ خرداد
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 4178 -
  • ۱۳۹۷ شنبه ۱۷ شهريور

توضيحات غلامي درباره ستاره‌دار شدن داوطلبان تحصيلات تكميلي

ايلنا| وزير علوم، تحقيقات و فناوري تاكيد كرد: متولي تكميل در حوزه سازمان سنجش، همكاران سازمان سنجش هستند. اگر برخي از مدارك به موقع دست آنها نرسد، آنها نمي‌توانند پرونده را تكميل و نتيجه را اعلام كنند لذا مشكل از وزارت علوم نيست.

منصور غلامي درخصوص ستاره‌دار شدن تعدادي از داوطلبان تحصيلات تكميلي گفت: داستان ستاره‌دار شدن داوطلبان تحصيلات تكميلي مربوط به زماني بود كه در حين تحصيل به دانشجويان ايراد گرفته مي‌شد. ما اكنون افرادي را داريم كه داوطلب ورود به دانشگاه هستند. در سطح تحصيلات تكميلي طبق قانوني كه وجود دارد، افراد داوطلب مورد بررسي سوابق قرار مي‌گيرند لذا بحث اينكه مجددا عنوان ستاره‌دار را ادامه بدهيم، نه درست است و نه به صلاح.

وزير علوم، تحقيقات و فناوري با بيان اينكه ما اين مساله را تعيين نمي‌كنيم، اظهار داشت: متولي تكميل در حوزه سازمان سنجش، همكاران سازمان سنجش هستند. اگر برخي از مدارك به موقع دست آنها نرسد، آنها نمي‌توانند پرونده را تكميل و نتيجه را اعلام كنند لذا مشكل از وزارت علوم نيست. غلامي درباره ستاره‌دار شدن ضيا نبوي نيز تصريح كرد: ان‌شاء‌الله مشكل اين فرد نيز حل مي‌شود.

ارسال دیدگاه شما

ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.