• ۱۳۹۸ شنبه ۳۰ شهريور
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 4198 -
  • ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۱ مهر

جشنواره فجر و يك اتفاق خوب

وضعيت فعلي مملكت حاصل آزمايشگاه شدن اين سرزمين است و نمي‌خواهيم بپذيريم كه هر موضوعي قواعد علمي دارد كه اگر متناسب با آن با پديده‌هاي اجتماعي برخورد نكنيم حاصل تصميمات ناپايدار مي‌شود اقتصاد ما، فرهنگ ما، آموزش ما، ورزش ما و...!!!

حوزه فرهنگ و هنر حوزه ثبات است و تحمل و صبر در تصميم‌گيري‌هاي مهم و قطعا نمي‌توان هر سال نسخه جديدي براي اين حوزه صادر كرد و بپذيريم در حوزه فرهنگ و هنر سليقه مديريت بدون اتكا به واقعيت‌هاي پيچيده جامعه و سير سريع اتفاقات اين حوزه كه آنلاين و لحظه‌اي شده است فاقد اثرگذاري است و حذف و برگشت فيلم اولي‌ها در جشنواره سال گذشته و امسال نشانه فقدان نگاه علمي به تحولات حوزه فرهنگ و هنر است و بايد باز هم شاكر خدا باشيم كه امسال يك تصميم اشتباه تاسف‌بار سال گذشته در يك مديريت واحد اصلاح شد...

خدايا شكرت...

ارسال دیدگاه شما

ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.