• ۱۳۹۸ شنبه ۳۰ شهريور
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 4198 -
  • ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۱ مهر

نرخ دلار ۷۰۰۰ تومان است

رييس سابق اتاق بازرگاني تهران ضمن تاكيد بر اينكه دولت بايد بازار ارز را به سمت قيمت واقعي آن كه حدود ۷۰۰۰ تومان است، هدايت كند، گفت: كساني كه زندگي خود را وارد قمار بازار ارز كرده‌اند، خسارات فراواني ديده‌اند و بايد بدانيم كه بازار ارز، بازار سوداگري نيست و نبايد سرمايه‌هاي خودمان را با اين قمار خطرناك از بين ببريم.

يحيي آل‌اسحاق، رييس اتاق مشترك بازرگاني ايران و عراق درباره وضعيت بازار ارز به ايسنا گفت: قطعا قيمت واقعي دلار آن نرخ‌هاي كذايي هفته‌ گذشته كه تا بيش از ۱۹ هزار تومان رفته بود، نيست و به دليل عوامل متعددي مانند عوامل بين‌المللي، جو رواني و ... اين شوك در بازار ارز به وجود آمد كه مي‌توان گفت همه عوامل آن غيراقتصادي بود. وي افزود: دولت بايد به گونه‌اي بازار ارز را مديريت كند كه نرخ دلار به كمتر از ۱۰ هزار تومان يعني حدود ۷۰۰۰ تومان برسد و پس از آن كنترل‌ها و نظارت‌هاي خود را بر اين بازار به گونه‌اي اعمال كند كه قيمت‌ها تثبيت شود. او گفت: به نظر مي‌رسد، اين روزها ورق برگشته و بازار به سمت آرامش حركت مي‌كند.

ارسال دیدگاه شما

ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.