• ۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۸ شهريور
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 4205 -
  • ۱۳۹۷ پنج شنبه ۱۹ مهر

آسيب اجتماعي

تلاش طلوع بي‌نشان‌ها براي مادران كارتن‌خواب

گروه اجتماعي| الناز، زني كه پس از 4 شبانه‌روز گرسنگي مطلق به همراه پسرش، توسط تيم جذب طلوع به سراي مهر آمده حالا پس از طي مراحل درمانش با پسرش در سراي مهر زندگي مي‌كند و از دردهاي زنان كارتن‌خواب مي گويد. او كه در نشستي به مناسبت تاسيس هفتمين مركز حمايتي طلوع با هدف ايجاد فضاي امن مناسب جهت آموزش و حمايت از مادران و كودكان در معرض آسيب منطقه دروازه غار صحبت مي‌كرد، توضيح داد: وقتي زني به همراه فرزندش در خيابان‌هاي اين شهر سرگردان است، وقتي اعتياد عنان زندگي زني را در دست مي‌گيرد، مردم مي‌توانند او را به زمين بزنند يا مي‌توانند دستش را بگيرند و از زمين بلندش كنند. اين نشست با حضور مديرعامل جمعيت طلوع بي‌نشان‌ها، علي صداقتي خياط (معروف به عمو خياط) و اهالي رسانه در مركز «خونه مادري» جمعيت طلوع بي‌نشان‌ها برگزار شد. اكبر رجبي مشهود، مديرعامل جمعيت طلوع بي‌نشان‌ها حرف‌هاي خود را با اشاره به مركز «خونه مادري» شروع كرد و گفت: «خونه مادري» نامي است كه همه زنان اين سرزمين به آن نياز دارند. خانه‌اي كه مامن زنان و خانه اميد كودكان اين سرزمين است.

 

حمله مسلحانه به باشگاه ورزشي در تبريز

گروه اجتماعي| پليس آگاهي آذربايجان شرقي پرونده حمله مسلحانه به يك باشگاه ورزشي زنان را پيگيري مي‌كند. عصر روز سه‌شنبه مردي با در دست داشتن سلاح گرم به يك باشگاه بدنسازي بانوان در تبريز حمله كرد. به گزارش برنا در آذربايجان شرقي، اين حادثه حوالي ساعت 18 روز سه شنبه رخ داد و در جريان آن فرد مسلحي با تهديد پول‌ها و لوازم قيمتي بانوان حاضر در باشگاه را به سرقت برد. به گفته يكي از شاهدان عيني اين مرد با تهديد سلاح گرم تلاش داشت هر آنچه به دستش مي‌رسيد بردارد و محل را ترك كند. او گفت: با توجه به شوكه شدن همه حاضران وي با سرعت هر آنچه را كه مي‌توانست برمي‌داشت. اين مرد جوان كه سياه پوشيده بود با محاسن زياد مدت حدود نيم ساعت در باشگاه عربده كشي كرد و بانوان حاضر را تهديد كرد كه «اگر با پليس تماس بگيريد همه تان را مي‌كشم!»

ارسال دیدگاه شما

ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.