• ۱۳۹۸ سه شنبه ۶ اسفند
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 4396 -
  • ۱۳۹۸ يکشنبه ۲ تير

انهدام 2 باند مواد مخدرِ متشكل از زنان

سردار حسين مهري، رييس پليس فرودگاه‌هاي كشور از انهدام باندي كه قصد حمل 25 كيلو ترياك به كشور انگلستان را داشت، خبر داد.

به گزارش ايلنا، سردار مهري، در نشست خبري درباره كشفيات اين پليس در سه ماه ابتدايي سال 98 گفت: پليس فرودگاه‌هاي كشور در سه ماهه ابتدايي سال 98 در كشفيات انواع مواد مخدر 72 درصد نسبت به سال گذشته افزايش داشته است. همچنين دستگيري‌ها در اين مدت نسبت به سال گذشته 4 درصد افزايش داشته است.او با اشاره به انهدام يك باند قاچاق مواد مخدر در سه ماهه ابتدايي سال جاري گفت: يك باند مواد مخدر كه قصد خروج 25 كيلوترياك به مقصد لندن را داشت توسط نيروهاي پليس شيراز شناسايي و اعضاي اين باند هم در كشور مبدا و هم كشور مقصد دستگير شدند.او با اشاره به انهدام دو باند قاچاق مواد مخدر تصريح كرد: اين دو باند متشكل از زناني بودند كه اقدام به حمل مواد مخدر از ايران به كشور قطر و از آنجا به مقصد كشورهاي آسياي شرقي مي‌كردند. عمده موادي كه اين زنان جابه‌جا مي‌كردند ترياك بود و در اين خصوص نيز 10 نفر بازداشت شده‌اند.

سردار مهري تصريح كرد: در سه ماهه ابتداي سال جاري دستگيري باندهاي مواد مخدر دو برابر افزايش پيدا كرده است. همچنين كشفيات مواد نيز در اين مدت 34 درصد افزايش پيدا كرده است. علاوه بر اين دستگيري قاچاقچيان نيز نسبت به سال گذشته سه برابر شده است. سردار مهري درباره كشفيات كالاهاي قاچاق در فرودگاه‌هاي كشور نيز گفت: كل كشفيات كالاهاي قاچاق كه شامل ارز نيز مي‌شود در اين مدت 263 ميليارد ريال بوده است كه نسبت به سال گذشته 50 درصد افزايش داشته است.

ارسال دیدگاه شما

ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.