• ۱۳۹۸ سه شنبه ۲۳ مهر
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 4439 -
  • ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۳ مرداد

خبر كوتاه

آيت‌الله مصباح‌يزدي:

امروز برخي در حوزه علميه به ‌دنبال تضعيف رهبري هستند

رييس موسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني(ره) گفت: امروز در گوشه و كنار حوزه، كساني پيدا مي‌شوند كه مي‌خواهند رهبري را تضعيف كنند، درباره ايشان شبهه ايجاد و با لحن سبك از ايشان ياد مي‌كنند و نعمت‌هايي كه خدا به دست ايشان نصيب ما كرده را نديده مي‌گيرند. به گزارش فارس، آيت‌الله محمدتقي مصباح يزدي در ديدار با حجت‌الاسلام محمديان، مسوول ارتباطات حوزوي دفتر رهبري گفت: وجود نعمت مقام معظم رهبري به عنوان جانشين و نسخه بدل امام (ره) نعمت بزرگ الهي ديگري است و اين در حالي است كه در اوايل انقلاب، حتي فكر اينكه بعد از امام (ره) چه خواهد شد، براي ما ناراحت‌‌كننده بود؛ اما خداي متعال از خزانه غيبش چنين شخصي را نصيب ما كرد كه كفار و دشمنان ما هم به عظمت و لياقت ايشان اعتراف دارند. وي با اشاره به لوازم تصدي مقام ولايت‌فقيه اظهار كرد: نهاد ولايت‌فقيه اصلا قابل مقايسه با بيوت مراجع نيست؛ زيرا به قدري كار و فعاليت لازم است كه شايد رهبري روزانه نتواند حتي چهار–پنج ساعت خواب راحت داشته باشد و دائم بايد مشغول فعاليت باشد. طبيعتا نهادها و معاونت‌هاي مربوط نيز هركدام به تناسب خود، مسووليت سنگيني دارند كه بايد انجام دهند و البته چه بسا مشكلاتي هم داشته باشند كه مسائل مادي و بودجه فقط يكي از آنها است.

 

رييس قوه قضاييه ابلاغ كرد

دستورالعمل تشكيل مجتمع رسيدگي به جرايم اقتصادي تهران

دستورالعمل «تشكيل مجتمع تخصصي ويژه رسيدگي به جرايم اقتصادي تهران» از سوي سيدابراهيم رييسي، رييس قوه قضاييه ابلاغ شد. به گزارش ميزان، در مقدمه اين دستورالعمل 29 ماده‌اي آمده است: «به منظور انجام بهينه وظايف قوه قضاييه در مسائل اقتصادي جامعه، پيشگيري از وقوع مفاسد و جرايم اقتصادي، حمايت از سرمايه‌گذاري سالم، تدوين سياست كيفري مناسب و بازدارنده، تهيه پيوست‌هاي اطلاع‌رساني متناسب، مبارزه و مقابله قاطع با مجاري فساد، تسريع در تعقيب، تحقيق، رسيدگي، صدور حكم و اجراي احكام و در اجراي قانون مجازات اسلامي و مقررات آيين دادرسي كيفري، به ويژه ماده ۵۶۶ و تبصره آن «دستورالعمل تشكيل مجتمع تخصصي ويژه رسيدگي به جرائم اقتصادي تهران» است.

ارسال دیدگاه شما

ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.